#beautyplan2024

#beautyplan2024

У 2024 році я обіцяю собі…

  1. Пройти найближчим часом обстеження у косметолога✔ та визначити стан шкіри !
  2. Щодня вранці (навіть коли проспала) очищати обличчя за допомогою засобів, що відповідатимуть моєму типу .
  3. Визначити причину набряків і темних кіл навколо очей👀, та позбавитись цього.
  4. Два рази на тиждень (навіть коли втомилася) робити маски для обличчя😎, зволожуючі, поживні, підтягуючі. Joko Blend Premium Alginate Mask це мій фаворит. Але треба ще щось додати.
  5. Один раз на тиждень користуватися скрабом або пілінгом для очищення шкіри обличчя, тіла ,стоп. Joko Blend Cherry 👍обожнюю тебе.
  6. Один раз на день, в будь-яку погоду робити пробіжку навколо озера.
  7. Один раз на тиждень наносити на волосся і шкіру голови маски, щоб підтримувати волосся здоровим . Matrix Total Results Pro Solutionist Total Treat моя улюблена💕.
  8. Один раз на місяць фарбувати брови. Крем-фарби для брів "Элитан. Стойкий макияж" вистачить на ще не на один beautyplan.
  9. Один раз на місяць робити манікюр та педикюр.
  10. Один раз на місяць освіжати кінчики волосся та підфарбовувати його коріння .
  11. Два рази на місяць відвідувати баню, сауну, чи SPA-процедури (або хоч Бомбочку для ванни.
  12. Один раз на місяць проводити ревізію серед косметичних засобів і викидати ті, що вже зіпсувалися і купувати нові beauty засоби.

Наче нічого не забула. Здається все це ми робимо , але коли почала систематизовувати, то виявилось, що так багато треба працювати над собою...

#beautyplan2024