Звіревіч Яна

В нього закохані мільйони!

В нього закохані мільйони!
В нього закохані мільйони!

Моє знайомство з цим олівчиком розпочалось в 2018 році. Тоді він ще не був такий популярний, і його було досить важко знайти. Не було такої великий кольорової гами , як зараз.

Олівчик дає рівномірний та насичений колір, залишає чіткий та рівний контур, моделює необхідну форму.

Він має стійку формулу, відтінок добре тримається протягом дня. Завдяки гелевій текстурі олівець плавно і легко ковзає по шкірі, тому ним зручно підкреслювати свою форму губ.

Продукт містить багато корисних компонентів: екстракт алое вера зволожує, заспокоює шкіру та захищає її від впливу навколишнього середовища. Бджолиний віск ефективно утримує в клітинах вологу та стимулює їх регенерацію, запобігає зневодненню, допомагає зберегти пружність та гладкість губ.

Касторове масло живить і пом'якшує шкіру, бореться з лущенням, а його ліпідні компоненти зміцнюють захист від ультрафіолету та сухого повітря.

Як я користуюсь цим олівчиком ?

Я повністю фарбую губи цим олівчик, додатково зволожую губки , попередньо наношу бальзам або косметичну оліку ,які забезпечують гарний блиск. І все , макіяж губ готовий!