DARIIAKOVACH

Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд

Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд

Plumper від Maybelline-це щось нове і абсолютно унікальне,адже тут поєднується краса флакону,зручність апліктора,гарний дозатор, аромат,довготривалий ефект і відчуття

Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд
Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд
Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд
Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд
Чілі на вигляд,чілі по відчуттям. Той самий Plumper, ти точно чекала огляд

Представлений у 8 відтінках,а розлітається як гарячі пиріжки😍

  1. Blush Blaze
  2. Mauve Bite
  3. Pink sting
  4. Red flag
  5. Peach fever
  6. Hot chili
  7. Cocoa zing
  8. Hot honey

У мене red flag🚩 І сама доля його мені підкинула,адже я хотіла замовляти peach fever. Мені хотілось чогось персикового і нюдового. Я вірю у збіги,долю і тд. Тож якщо так сталось,значить так має бути.

Об'єм: 5.4ml

Країна ТМ: США
Зроблено в: Франція

У складі є молочна кислота, кокосова олія, вітамін Е,пептиди

Тож губи будуть не тільки збільшені,а і доглянуті. Плампер надає зволоження,що є рідкістю такого роду продуктів.

Не буду затягувати,я не люблю довго возитись з продуктами. Головне-це результат. То є він чи нема?

  • Печіння

Воно надсильне,але не одразу. Має пройти хвилин 15,щоб відчути на повну. А потім побачити,що це вже не колір самого пламперу,а колір губ (мені взагалі здалось,що він тінтує,а це так працює 🌶️ )

  • Колір.

Я побачила червоний флакон,червоний блиск. І була шокована,я навіть не знала,що очікувати. Проте колір прям мій,він абсолютно не червоний і на вигляд як мої губи лиш яскравіший

  • Ефект і післясмак

Пекло дуже довго,почав змінюватись колір,ставав насиченішим(але так швидко,що не змогла вловити різницю),почали набрякати губи і я навіть помітила легке подразнення шкіри. Далі я прибрала блиск з губ. Печіння залишалось ще понад годину,як і ефект збільшення та колір нікуди не зникали.

Так,не буде величезних змін,губи просто налиті як соковиті яблучка на сонечку. Ні про які +мм,мова не йде. Такого ж ефекту можна досягнути проплакавши декілька годин. Це просто набряк,який зійде.

Та всі ми любимо свої яскраві очі і пухкі губи після сліз (якщо не всі,я буду в шоці 🫠). І частенько робимо селфі нас таких незалежних сильних красунь.

Тому,плампер дієвий

  • Ну,ще декілька характеристик і до висновку?

Мені дуже віддає ментолом,а на смак він трохи солодкуватий,як мʼятна жуйка,та що з цукром.

Мені подобається аплікатор,він зручний,великий. Та і загалом пакування дуже стильне,чого тільки вартує напис,який переливається.

Велике горлечко з дозатором,тут і плюс і мінус. В цілому,багато продукту не набрати,а вся конструкція на вигляд максимально надійна і міцна

Та є нюанс-це важкість дістати той аплікатор,можливо з часом стане легше

  1. Не збільшує,але дає гарний ефект «набряку» і губи стають пухкіші.
  2. Гарні кольори,є з чого обрати
  3. Приємний аромат і смак,нема хімозу,який відвертає
  4. Зручний флакон (за вийнятком мінусу),та дуже красивий
  5. Ефект тримається після прибирання з вуст ще понад годину,а це вау

А який колір ви собі придивились?

А я побігла розпаковувати далі свої посилки🙈

До речі,якщо ще не бачили то тут мій макіяж з 2020:

https://club.makeup.com.ua/looks/28172/

А тут розпаковка вау туші,кремчику від Laneige:

https://club.makeup.com.ua/post/28249/

Обіймаю💌