DARIIAKOVACH

ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja

ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja

Признаюсь,з цим брендом я знайомилась вперше. Але мене приємно вразила якість,дизайн і палітра

Я отримала перший набір,який складається з палетки тіней,помади і олівця

Почну з останнього. Олівець мене не вразив стійкістю,але це не каял,тому і не повинен. Колір сіро-чорний,на кожен день підійде.

Наступний продукт, палетка тіней. Насправді я переживала,що кольори будуть яскравими і мені просто не знадобиться така палетка. Але дуже приємна і привітна менеджер Олена,мені розповіла,в яких відтінках я отримаю продукцію. Побачивши відтінки вживу я була приємно вражена,а особливо мене зацікавив патріотичний жовтий колір,який обов'язково буде використано в день перемоги🙏🏻

Тіні мають хорошу пігментацію. Також мені подобаються шимерні тіні, вони "дрібного помолу". Гарне сяйво,як поверх основного кольору так і окремо. Можна зробити і щоденний макіяж,і вечірній,і яскравий.

Що також зачепило мій погляд-це лаконічний дизайн палетки. Я люблю чорний дизайн)

Останній продукт-помада. Вона мене вразила найбільше. По-перше нюд,який змінює відтінок від освітлення. При яскравому світлі він може віддавати помаранчевим. Сама помада матова,висихає за хвилину,та ніколи і ніде не залишить сліду. Пережила цілий день і прийоми їжі. Також є другий бік,в якому щось схоже на олію чи лак для губ.

Я дуже задоволена набором, з новою косметикою хочеться творити😌

ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja
ПОДАРУНОК від Makeup♥️ Karaja