Ta_nyaaaaaaa

Волосся як після салону з Inebrya #testmakeupclub

Волосся як після салону з Inebrya #testmakeupclub
Волосся як після салону з Inebrya #testmakeupclub

Красунечки, вітаю!)

Я уже готова ділитися враженнями від засобів для волосся бренду Inebrya, що були у подарунковому боксі від MakeUp Club! Так як уже у день отримання посилочки я розпочала тестувати ☺️Розпаковка тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/27766/

Любий Мейкап, дякую за можливість тестувати нові, якісні й неймовірно ефективні продукти 💋

Залишайся, я обіцяю, що тут буде цікаво: багато фото, детальні описи і наглядний результат від кожного продукту окремо та у їх різній комбінації 😉

Тим паче може ви вже скучили ща моїми мега-позитивними відгуками і рекомендаціями?) А то останній місяць я пережила чимало невдалих продуктів. Однак цей допис точно не про них 😌

Вірите у шампунь, який гарно промиває шкіру голови, не пересушує волосся по довжині та не дає йому плутатися?)

Я теж не вірила. Але у цей шампунь закохалася починаючи з дизайну та аромату - завершуючи відчуттями від використання та візуальному ефекту.

Щоб не повторюватися про дизайн, відразу зазначу про всю лінійку. Усі засоби цієї серії оформлені дуууже по дівчачому: від ніжно рожевих відтінків до бордового із білими написами на тарі.

Такий дизайн упакування мені дуже імпонує))

Баночка шампуню виконана із пластику напівпрозорого темно-рожевого пластику.

Кришечка відкидна у форматі фліп-топ. Закривається і відкривається без проблем. Нічого не протікає.

Дозатор зручного розміру.

🧴 Об‘єм шампуню становить 300 мл.

💰 Ціна стартує від 379 грн.

Консистенція шампуню гелева, не дуже рідка, не тече. Має ледь помітний рожевий відтінок.

Аромат просто неперевершений. Я так кайфую, кожного разу використовуючи будь-який засіб із цієї колекції 😍 Він нагадує смачнюще ніжне ванільне тістечко з фруктово-ягідними нотами 🧁 Ммм, як смачно пахне!

Усі засоби мають один аромат, але дещо відрізняються в залежності від текстур.

Почну з того, що склад знайти на будь-якому сайті доволі складно, включаючи Makeup. На офіційному сайту бренду теж. Але я його таки знайшла, щоб не переписувати кожен складник 🙃

Прикріпляю фото результатів перевірки складу. Зазначу, що шампунь має хороший склад загалом, якщо ви не боїтеся сульфатів. Бо, окрім них, у ньому містяться й зволожуючі компоненти.

А завдяки тим самим сульфатам він відмінно промиває шкіру голови.

Із мінусів - це ароматизатор 🧁майже на початку складу (5 місце). Однак мені це не заважає, бо від цього запаху я отримую шквал задоволення 🤤

Нижче детальний розбір складу:

🔅Aqua (Water) - вода, що використовується в продукті як розчинник та основна основа.

🔆Ammonium Lauryl Sulfate - сульфат амонію лаурілу - поверхнево-активна речовина, яка використовується як миючий агент.

🔅Cocamidopropyl Betaine - кокамідопропіл бетаїн - інша поверхнево-активна речовина, зазвичай використовується як заспокійливий агент.

🔅Erythritol - ритритол - агент, може бути використаний для збереження вологи.

🔅Parfum (Fragrance) - ароматизатор, що надає продукту приємний запах.

🔅Sodium Gluconate - глюконат натрію - використовується для стабілізації формули та як хімічний засіб для контролю pH.

🔅Sodium Chloride - хлорид натрію (сіль) - може використовуватися як загущувач та регулятор консистенції.

🔅Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol - захисник від УФ-випромінювання, який може бути використаний для захисту волосся від пошкоджень.

🔅Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - гуаргідроксіпропілтрімоніум хлорид - інгредієнт для утворення плівки на волоссі, забезпечуючи йому гладкість та легкість розчісування.

🔅Triethylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - різні форми гліколів та емульгаторів, які використовуються для стабілізації та емульгації складу.

🔅Benzyl Alcohol - бензиловий спирт - консервант та антисептик.

🔅Propylene Glycol - пропіленгліколь - використовується для збереження вологи та стабілізації продукту.

🔅Caprylic/Capric Triglyceride - тригліцериди каприлікової/капричної кислот - емолієнти, які забезпечують м'якість та гладкість.

🔅Alcohol - спирт - може використовуватися для розчинення речовин та як засіб для розгону.

🔅Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate - антиоксидант, який може використовуватися для захисту від окислювання.

🔅Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone - консерванти, які застосовуються для запобігання росту бактерій та грибків.

🔅Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate - гіалуронат гідроксипропілтрімоніум - інгредієнт, який може використовуватися для збереження вологи та підтримки гідратації волосся.

🔅Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride - солі магнію - можуть використовуватися для збереження вологи та покращення текстури.

🔅Sodium Hydroxide - гідроксид натрію - регулятор pH.

🔅CI 14700 (FD&C RED 4), CI 60725 (D&C VIOLET 2) - барвники, які надають шампуню приємного ледь рожевого відтінку.

🔅Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin - консерванти для запобігання росту бактерій та забезпечення тривалої тривалості продукту.

Шампунь легко наноситься і чудово піниться.

Він дуже гарно промиває шкіру голови. У той же час, волосся по довжині не пересушує. Після використання волосся не сплутується.

Найбільше мені подобається ефект від шампуню, якщо я витримую його 2-3 хв під час другого намилення.

Для експерименту я ВПЕРШЕ не знаю за скільки років помила волосся лише шампунем БЕЗ маски і кондиціонера. Висушила феном із використанням термозахисту. Результат на фото/відео. Волосся легко прочісується, сяє по всій довжині. Крім цього, моє пористе і хвилясте від природи волосся стає з ним рівним і гладеньким 🥰

До кожного засобу у цьому дописі раджу переглядати відео, адже результат на них складно не помітити 😍

Дизайн повторюється.

Сама маска поміщена у м‘яку тубу з якої легко вилучати продукт.

🧴 Об‘єм продукту становить 250 мл.

💰 Ціна від 379 грн.

Кришечка у форматі фліп-топ, яка замикається дууууже щільно. От гарантую, що жодна крапля цієї дивовижної маски не протече!

Однак… якщо на кришечку тиснути нерівномірно, вона відмикається сама 🤪 Прикріпила відео, де зафіксувала такі моменти. Кришка щолкає, але відкривається назад 😅

Але коли уже остаточно з силою і рівномірним натиском по периметру кришка замикається, то більше вона не відкривається і щільно прилягає до туби.

Консистенція доволі густа, гелева, приємна на дотик і має рожеве забарвлення.

Аромат повторює усі інші засоби лінійки GLAZED, але водночас є найбільш слабким.

За результатами перевірки складу, він менш приємний, ніж у шампуню, але загалом також прийнятний, але без "вау" чи "фу"....

Найбільше мені подобається ефект від використання, а в такі моменти я закриваю очі на склад 🙈

✅ Безпечні компоненти: вода, цетеариловий спирт, хлорид цетримонію, еритритол, хлорид бехентримонію, масло ши, етилгексилгліцерин, гіалуронат гідроксипропілтрімоніум, лимонна кислота.

❓Потенційно висушливі або подразнюючі компоненти: феноксіетанол, ізопропіловий спирт (але в маленьких концентраціях).

Детальніший розбір складу:

🔅Aqua (Water) - вода, використовується як основна основа та розчинник.

🔅Cetearyl Alcohol - цетеариловий спирт - емолієнт та заспокійливий агент, може допомагати утримувати вологу.

🔅Cetrimonium Chloride - хлорид цетримонію - поверхнево-активна речовина та антістатичний агент, може полегшувати розчісування.

🔅Erythritol - еритритол - алкогольний солоджуючий агент, може використовуватися для збереження вологи.

🔅Behentrimonium chloride - хлорид бехентримонію - поверхнево-активна речовина та заспокійливий агент, часто використовується для поліпшення текстури волосся та полегшення розчісування.

🔅Phenoxyethanol - феноксіетанол - консервант, інколи може викликати подразнення шкіри. Добре, що масек наносимо лише на волосся по довжині!!!

🔅Parfum (Fragrance) - ароматизатор, надає продукту приємний запах.

🔅Butyrospermum Parkii Butter (Shea Butter) - масло ши - емолієнт, багатий на жирні кислоти, може зменшувати сухість та поліпшувати текстуру волосся.

🔅Isopropyl Alcohol - ізопропіловий спирт - може бути висушливим для волосся та шкіри голови, але в невеликих концентраціях використовується як розчинник.

🔅Ethylhexylglycerin - етилгексилгліцерин - консервант та емолієнт.

🔅Citric Acid - регулятор pH, використовується для стабілізації pH продукту.

🔅Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate - гіалуронат гідроксипропілтрімоніум - інгредієнт для збереження вологи та підтримки гідратації волосся.

🔅CI 14700 (FD&C RED 4) - барвник, надає продукту рожевий відтінок..

Маску я наношу по довжині волосся, прочісую і залишаю від 5 до 10 хв. Різниці від часу витримки не помітила, тому не бачу сенсу витримувати довше. За інструкцією рекомендований час - 5 хв.

Уже змиваючи склад, я відчуваю, що волосся гладеньке і м’яке.

Висушивши його стандартно феном із використанням термозахисту я відчуваю, що моє волосся на дотик прям шовковисте.

Воно стає трішки тяжчим, зовсім не електризується, стає розсипчастим і ще більше сяє. При цьому, воно лежить більш охайно, ніж вимите лише шампунем. Стає більш слухняним.

На відео показую результат від шампуню + маска + 1 крапля флюїду, про який буде далі.

Матеріал баночки кондиціонеру ідентичний з баночкою шампуню.

Із зовнішніх відмінностей між засобами - це об‘єм та дозатор.

🧴 Об‘єм спрею становить 250 мл.

💰 Ціна стартує із 668 грн.

Дозатор у форматі спрею із пульвілізатором. Він розпилює продукт доволі дрібно та широко, що мені дуже подобається. Не тече і не плюється.

Кришечка на дозаторі тримається міцно.

Консистенція кондиціонеру водяниста.

❗️Увага, це не звичайний спрей-кондиціонер, до якого ми звикли. Цей потрібно змивати, інакше він просто склеїть ваші пасма.

Аромат найбільш яскравий з усієї лінійки. І формат розпилення зручний… хочу такий аромат для дому або навіть парфуми 😋

Також загалом безпечний. Стандартно позначкою «середня безпека» відмічені такі компоненти як ароматизатор та хлорид цетримонію, який так то є антистатиком і полегшує розчісування волосся.

Але ж і спирт іде у списку, а згодом той же гліцерин...цікаво.

Безпечні компоненти: Aqua (Water), Cetrimonium Chloride, Myristyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Dicaprylyl Carbonate, Polyquaternium-16, Polyacrylamidopropyltrimonium Chloride, Glycerin, Tocopherol, SODIUM PCA, Urea, Trehalose, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium - 51, Sodium Hyaluronate.

Можливо висушливі або подразнюючі компоненти: Alcohol Denat., Alcohol, Phenoxyethanol.

Детальніший розбір:

🔆Propylene Glycol - пропіленгліколь - використовується як розчинник та засіб для збереження вологи.

🔆Alcohol Denat.- денатурований спирт - може бути висушливим для волосся та шкіри голови.

🔆Aqua (Water) - вода, основа кондиціонера.

🔆Cetrimonium Chloride - хлорид цетримонію - поверхнево-активна речовина та антістатичний агент, полегшує розчісування волосся.

🔆Myristyl Alcohol - міристиловий спирт - емолієнт, може надавати волоссю гладкість та м'якість.

🔆Parfum (Fragrance) - ароматизатор, надає приємний запах.

🔆Dicaprylyl Carbonate - дикарбіліл карбонат - емолієнт, полегшує розподіл кондиціонера на волоссі.

🔆Polyquaternium-16 - полікватерніум-16 - полімер, що поліпшує текстуру та об'єм волосся.

🔆Polyacrylamidopropyltrimonium Chloride - поліакриламідопропілтрімоніум хлорид - полімер, що надає антістатичний ефект та полегшує розчісування.

🔆Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol - захисник від УФ-випромінювання.

🔆Alcohol - спирт - є висушливим для волосся та шкіри голови.

🔆Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate- антиоксидант, що захищає волосся від пошкоджень.

🔆Glycerin: Гліцерин - зберігає вологу та надає волоссю м'якість.

🔆CI 14700 (FD&C RED 4) - барвник, надає кондиціонеру червоний колір.

🔆Phenoxyethanol - консервант, може викликати подразнення шкіри у деяких осіб.

🔆Tocopherol - вітамін Е, антиоксидант, захищає волосся від впливу вільних радикалів.

🔆SODIUM PCA - сіль натрію піролідонкарбонової кислоти, зберігає вологу в волоссі.

🔆Urea, Trehalose - зволожуючі речовини.

🔆Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate - ферментований фільтрат кореня редьки, консервант.

🔆Ethylhexylglycerin - етилгексилгліцерин - консервант та емолієнт.

🔆Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate - полікватерніум-51 та гіалуронат натрію - інгредієнти для збереження вологи та підтримки гідратації волосся.

Насправді цей кондиціонер - єдиний засіб із набору, який не вразив мене. Так як до нього я пробувала всі продукти у різній комбінації, то знаю про що кажу.

Цей спрей розподіляю по попередньо підсушеному рушником волоссю після змиття маски. Прочісую гребінцем і змиваю.

Відразу після змиття відчуваю, що волосся стало більш жорстким та грубим на дотик. Так, воно пряме, наче прутики.

Висушую феном із термозахистом.

Після змиття кондиціонеру, згідно з інструкцією треба укласти волосся за допомогою вирівнювача. Отож нижче покажу ефект після кондиціонеру на волоссі, висушеному простим феном і у другій варіації, укладеному вирівнювачем 🙃

Ось так виглядає волосся висушене феном після вказаних засобів.

Без жодних додаткових засобів зверху.

Уже виглядає гарно, розсипчасто і неймовірно сяюче, чи не так?

Чесно кажучи, мені ефект уже подобається, за винятком відчуття волосся на дотик після кондиціонеру - воно дещо суховате і жорстке.

А таке комбо мені уже подобається більше ☺️

Після вирівнювача волосся ще потужніше виблискує, а флюїд його остаточно згладив та зробив більш м’яким.

Волосся не вирівнюю з вересня 2022 року і цей раз - виключення для допису і перевірки дієвості засобу суто за інструкцією. Впевнено кажу, що більше такого робити не буду. Не подобається мені те, що завдяки вирівнювачу волосся зовсім втрачає об‘єм 😩

Цей засіб вкрав усю мою прихильність 😍

На відміну від усіх інших продуктів, краплі-флюїд - єдиний, що був додатково запакований у картонну коробочку.

Уже діставши його із коробочки, видно баночку, що виконана із міцного прозорого СКЛА.

🧴 Об‘єм флюїду 50 мл.

💰 Ціна стартує від 680 грн.

Дозатор флюїду представлений у форматі помпи. Це дуууже зручно.

Саме помпа - мій улюблений вид дозаторів, особливо у подібних засобах.

Консистенція. Насправді представлені краплі-флюїд - це олійка. Доволі густа текстура, але не така жирна, як у звичайної олійки. Приємна при нанесенні.

Аромат - без коментарів. Усе те ж смачнюще тістечко 🧁 Менш насичений, ніж у попередньому засобі.

Загалом, більшість інгредієнтів у складі є безпечними та корисними для волосся.

Я б сказала стандартний склад гарної олійки. Є живильні і розгладжувальною компоненти.

Безпечні компоненти: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Glycerin, Aqua (Water), SODIUM PCA, Urea, Trehalose, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Polyquaternium - 51, Sodium Hyaluronate.

❓Можливо алергійні або подразнюючі компоненти: Coumarin.

Детальніший розбір складу:

🔅Cyclopentasiloxane - циклопентасилоксан - легка силіконова речовина, надає гладкість та легкість розподілу продукту.

🔅Dimethiconol - діметіконол - силікон, використовується для поліпшення текстури волосся та надання йому гладкості.

🔅Parfum (Fragrance) - ароматизатор, надає продукту приємний запах.

🔅Caprylic/Capric Triglycerid - тригліцериди каприлікової/капричної кислот - емолієнт, може надавати волоссю м'якість та гладкість.

🔅Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol - захисник від УФ-випромінювання.

🔅Coumarin - кумарин - ароматичний компонент, може бути причиною алергічних реакцій.

🔅CI 26100 (D&C Red n°17), CI 60725 (D&C VIOLET 2) - барвники, надають краплям фарбувальний ефект.

🔅Glycerin - гліцерин - зберігає вологу та надає волоссю м'якість.

🔅Aqua (Water) - вода, основна основа продукту.

🔅SODIUM PCA - сіль натрію піролідонкарбонової кислоти, зберігає вологу в волоссі.

🔅Urea, Trehalose - зволожуючі речовини.

🔅Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate - ферментований фільтрат кореня редьки, консервант.

🔅Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate - полікватерніум-51 та гіалуронат натрію - інгредієнти для збереження вологи та підтримки гідратації волосся.

Як я зазначала вище, цей засіб - мій фаворит серед усіх чотирьох.

💗 Його ефект приголомшливий і миттєвий.

Коли я вперше вимила голову шампунем + маска, то мені здавалося, що після укладки феном все одно залишалася пухнастість.

Я зробила два натиска помпи, витиснула флюїд та розтерла між долонями, після чого нанесла на волосся. Вмить зникла пухнастість, волосся набуло додаткового блиску та стало більш слухняним. На дотик і вигляд жодного натяку на жирність чи липкі пасма.

Усі комбінації з флюїдом і який блиск він надає ви могли побачити уже вище 🥰

Я постараюся бути лаконічною, бо уявляю як ви втомилися, якщо догортали аж до цих слів. За це надсилаю окремі обійми 🤗

💖 шампунь надає волоссю блиску, робить його розсипчастим, гарно промиваючи корені, але не пересушуючи довжини;

💝 маска робить волосся слухняним, шовковистим, посилюючи сяяння;

💗 кондиціонер розрівнює пасма, створюючи «скляний» ефект;

💘 краплі-флюїд - це просто чудо-засіб, який за секунду розгладжує волосся, внаслідок застосування якого воно перестає електризуватися, об‘єдную кожну волосину у єдине сяюче полотно.

Волосся завдяки лінійці GLAZED від Inebrya виглядає наче після салону!) От і процедура ламінування у домашніх умовах. Крім того, кожен засіб хороший і його можна використовувати як одиничний продукт.

Ось таке у мене вийшло перше знайомство з брендом Inebrya, надзвичайно приємне 😍 Я закохалася у їх засоби з першого використання, а з кожним наступним упевнювалася у цьому почутті до них 🥰

Команді Клубу дякую за подарунок, а всім іншим за увагу до цього допису 🫶🏻