Любов Любов

Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream

Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream

Не дуже люблю тональні креми, так як часто вони виглядають неприродно і роблять помітними пушкові волоски на обличчі. Але була нагода протестувати ВВ та СС креми, то такий продукт мені сподобався. Обирала по відгукам так, щоб і якість хороша, і ціна не кусача😊 І звичайно, під свій тон обличчя.
ВВ крем, на якому я зупинилася, польського бренду , випускається в тубі об'ємом 60 мл, має картонну коробку. Упаковка якісна.
Світло -бежевий відтінок номер 01 ідеально підійшов до мого світлого з рожевим відтінком шкіри. Легка текстура добре лягає, легко розтушовується. Не забивається в дрібні зморшки, але при цьому робить рельєф шкіри більш гладеньким. Звичайно, якщо є висипання, акне, то крем не замаскує.
У складі міститься гіалуронова кислота, гліцерин, есктракт морських водоростей та УФ фільтри.
Так як зараз холодна пора року, нічого не можу сказати за матувальний ефект. Маю комбіновану шкіру, місцями схильну до сухості, то відчуття комфортні: крем не жирнить і не сушить, не стягує шкіру.
В мене немає великого досвіду застосування таких кремів, але цей крем мені подобається. Цілком задоволена покупкою)

Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream
Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream
Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream
Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream
Матувальний антибактеріальний ВВ-крем Under Twenty Anti! Acne Mattifying Cream