MAXIMOVA🌷

Lirene It’s A Match SPF15 мінеральний тональний крем

Lirene It’s A Match SPF15 мінеральний тональний крем

Бренд Lirene для мене - це історія більше про догляд. Тому на цей тональний я взагалі не покладала ніяких надій і нічого про нього не чула взагалі.

Бренд Lirene для мене - це історія більше про догляд. Тому на цей тональний я взагалі не покладала ніяких надій і нічого про нього не чула взагалі.

Враження:

  • яскравий голографічний дизайн тюбику
  • спф в складі, це добре але я не сильно вірю в цілющу силу спф-у в декоративці
  • подобається в назві слово «мінеральний», має не тільки тонувати, а трошки і доглядати зволожуючи
  • веганська формула «+»

Мінус: не зручне упакування. Тональний рідкої консистенції і як не страрайся обережно його дістати він все одно затікає в різьбу тюбика та забруднюється.

Свотч: на руці тон 002 здався мені жовтуватим але без проблем розтушувався пальцем.

Він мене здивував, в хорошому сенсі. Чи через те, що я нічого від нього не очікувала, чи можливо він дійсно непоганий😁

Ви бачите колаж до/після/мейк.

  1. Чисте обличчя + догляд (тонер і крем)
  2. Нанесений тональний в один шар
  3. Обличчя припудрене з легким сухим контурингом та румянами.

В той момент коли робила фото мала на обличчі сліди пост акне (бо сироватка з азелаїновою кислотою 5% від Cos De Baha люб’язно витягла на світ всі мої підшкірники😊) тому на фоні цієї краси можемо добре зрозуміти силу перекриття тонального.

Я вважаю, що він з цим впорався добре. Ступінь перекриття середня (точечно замаскувати всі недоліки це справа консилера). Тон обличчя вирівнявся. Маскою не відчувається але і не лежить як друга шкіра, на обличчі він помітний. Фініш сяючий.

Нанесення.

Тут проблем не виникло. Спочатку тональний розподілила пальцем точечно по обличчю і розтушувала вологим спонжем. Ліг рівномірно і швидко.

Мої висновки:

  • за свої гроші нормальний тональний
  • перед покупкою впевніться чи вас не бентежити незручність упакування

Додаю косметику, якою робила макіяж.