Дарина🦉

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт красуні!

На днях я отримала набір для тестування від Maybelline New York, тож ділюся своїми враженнями. Що в наборі:

🔸Підводка-фломастер для повік - Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner

🔸Туш для вій подовжуюча - Maybelline New York Lash Sensational Sky High Cosmic Black

🔸Тональний крем - Maybelline New York Affinitone ( 03 та 16 відтінок)

🔸Стійка рідка помада для губ - Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick ( 50 wicked та 35 cheeky )

🔸Туш для вій - Maybelline New York Lash Sensational Sky High

Почну зі стійких рідких помад для губ Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick.

Це була любов з першого погляду. Зовнішній вигляд в який не можливо не закохатися. Дуже сучасний дизайн, яскравий пластиковий, міцний флакон з гравіюванням. Кришечка щільно закривається. Їх постійно хочеться тримати в руках. Об'єм 4.2 мл.

Аромат та текстура.

Аромат дуже приємний, я відчуваю щось солодке, якийсь десерт з ваніллю. Текстура доволі рідка, але швидко застигає. Дуже легко наноситься на губи, не розтікається. Зручний аплікатор для нанесення.

Склад:

Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane/Trimethylsiloxysilicate, Polypropylsilsesquioxane, C30-45 Alkyldimethylsilyl Polypropylsilsesquioxane, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Bis-Stearyl Dimethicone, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Phenoxyethanol, Alumina, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Triethoxycaprylylsilane, Limonene, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Silica, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopherol, Parfum / Fragrance [+/- May Contain: Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 15850 / Red 7, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 45410 / Red 28 Lake, Ci 45380 / Red 22 Lake, Ci 15985 / Yellow 6 Lake, Ci 19140 / Yellow 5 Lake, Ci 17200 / Red 33 Lake, Ci 15850 / Red 6, Ci 77742 / Manganese Violet, Ci 42090 / Blue 1 Lake]. Fil T286301/1.

Враження при застосуванні.

- дуже легко наноситься;

- не відчувається на губах;

- добре зволожує, хоча має матовий фініш;

- тривалість протягом всього дня (доволі важко змивається міцелярною водою)

- економічна в використанні.

Найбільше мені сподобався відтінок 35 cheeky , це більше мій колір, дуже ніжно виглядає на губах. Але відтінок 50 wicked дуже яскравий, він шикарний, але мені не вистачає ще сміливості такий носити.

Дуже задоволенна цією помадою, вона стала моїм фаворитом!!!

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

З цим тональним кремом я вже знайома. В мене два відтінки 16 та 03. Мені більш підходить 03 відтінок (на фото зверху 03, знизу 16).

Зовнішній вигляд класичний як для тонального крему. Зручний мерехливий флакон, де є прозора зона, в якій можно побачити колір відтінку. Об'єм 30 мл. Кришечка міцно закручиваться.

Аромат та текстура.

Аромату ніякого я не відчуваю. Текстура довольно рідка (дуже рідка сметана). Вона дуже приємна для шкіри.

Склад:

qua/Water, Dimethicone, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, Polyglyceryl-4 Isotearate, Hexyl Laurate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Aluminium Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Tin Oxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Methicone, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, [+/- May Contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, Mica, CI 19140/Yellow 5].

Враження при застосуванні.

Дуже легка текстура, яка добре розподіляється по обличчю. Не має відчуття стягнутості, навпаки шкіра дуже зволожена після нього. Гарно перекриває почервоніння та недоліки шкіри. Не забиває пори. Добре себе поводить протягом всього дня. В мене жирний тип шкіри (не має жирного блиску протягом дня).

Кажу однозначне Так цьому тональному засобу!!!

Спочатку мені здалося, що це дві однакові туші в різному флаконі. Знову ж такі, зовнішній вигляд вражає. Дуже стильні, масивні флакони ніжного рожевого та чорного кольору. Об'єм 7.2 мл.

Туш для вій - Maybelline New York Lash Sensational Sky High відтінок 01 Very Black. Вказано, що ця туш ідеальна для створення об'єму (фото 1), в моєму випадку вона зробила більш не об'єм, а довжину. Дуже зручна силіконова щіточка конусопоібної форми, без труднощів профарбовує навіть самі маленькі вії. Наносила два шари.

Погляд став дуже виразний. Вії не опускаються протягом всьго дня. Туш не осипається, не розтікається.

Склад:

Aqua/Water, Propylene Glycol, Styrene/acrylates/ammonium Methacrylate Copolymer, Polyurethane-35, Cera Alba/Beeswax, Synthetic Fluorphlogopite, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Peg-200 Glyceryl Stearate, Ethylenediamine/stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Ethylene/va Copolymer, Alcohol Denat., Paraffin, Aminomethyl Propanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Rayon, Xanthan Gum, Caprylic/capric Triglyceride, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Tetrasodium Edta, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Potassium Sorbate, Phenylpropanol, Silica, Bambusa Vulgaris Extract ? [+/- May Contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides , CI 77007/Ultramarines, Mica, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77742/Manganese Violet, CI 77510/Ferric Ferrocyanide]. (F.I.L. Z268569/2).

Туш для вій подовжуюча - Maybelline New York Lash Sensational Sky High Cosmic Black відтінку Cosmic Black. Ось вона навпаки дала мені об'єм. (фото 2). І в неї більш насичений чорний колір. Щіточка - гнучна, силіконова, конусоподібної форми, гарно розділяє та профарбовує вії. Не розтікається та не обсипається протягом дня. Наносила два шари.

Склад:

INGREDIENTS G684936 AQUA/WATER/EAU, PROPYLENE GLYCOL, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, POLYURETHANE-35, CERA ALBA/BEESWAX / CIRE DABEILLE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, GLYCERYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, PEG-200 GLYCERYL STEARATE, ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER, COPERNICIA CERIFERA CERA/CARNAUBA WAX/CIRE DE CARNAUBA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, ETHYLENE/VA COPOLYMER, ALCOHOL DENAT., PARAFFIN, AMINOMETHYL PROPANEDIOL, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, RAYON, XANTHAN GUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, DISODIUM EDTA, MYRISTIC ACID, TETRASODIUM EDTA, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POTASSIUM SORBATE, SILICA, SOLUBLE COLLAGEN, BAMBUSA VULGARIS EXTRACT, TRISODIUM EDTA [+/- MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, CI 77007/ULTRAMARINES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 75470/CARMINE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE F.I.L. D250527/2.

Враження від застосування.

Обидві туші, дуже якісні. Жодного минуса для себе я не побачила. Тому важко сказати, яка з них краще. Для себе обрала рожеву на кожен день , а чорну для виразних вечірніх мейків. Дуже рекомендую спробувати.

Нажаль з підводкою мені не пощастило. Спочатку я подумала, що вона замерзла, але ні. На фото, на руці я ледве це намалювала. Вона працює через раз, і на неї треба дуже сильно надавлювати. Фото на очах не вийшло, бо нафарбувала стрілочку шматочками з пробілами. Тому нажаль нічого сказати не можу. Думаю, що мені дістався якійсь бракований флакон (бо рідина там є). Спробую приборкати її ще раз, коли буду робити мейк.

Але не дивлячись, що підводку протестити не вдалось, я дуже задоволена цим набором. Тепер туші і рідкі помади це фаворіти, а тональний засіб як був в топі, так там і залишається.

Дуже дякую Maybelline New York за такі якісні засоби🖤!!!

Всім дякую!