ANAGLOW

ЧУДОВИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ😍

ЧУДОВИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ😍

Усім привіт, зараз розповім більш детально про бренд Insight та про 3 засоби для волосся, які я спробувала завдяки MAKEUP❤️❤️❤️. Дуже дякую, ці засоби - просто знахідка!

Ну що, почнімо по черзі)

Ці три засоби прийшли у такому картонному пакуванні, виглядає дуже стильно. Пляшечки та коробку у подальшому можна віддати на переробку.

ЧУДОВИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ😍
  • Insight Antioxidant Rejuvenating Shampoo. Це тонізуючий шампунь для усіх типів волосся, віддушку має дуууже легку, у складі різні масла та навіть екстракт моркви🥕🐰, що мене приємно здивувало. Шампунь має досить рідку консистенцію, волосся промиває добре (я зазвичай наношу шампунь двічі). Ще хочу відмітити, що волосся після цього засобу блискуче та розсипчасте😍😍😍
  • Insight Antioxidant Rejuvenating Mask. Це тонізуюча маска для волосся, яка добре зволожує та має легкий приємний аромат та дуже круту текстуру, яка нагадує дуже густий мус, який при цьому добре розподіляється та буквально ковзає по волоссю. У складі тут також різні масла та екстракт моркви🥕. Маска сподобалась, у використанні зручна, має чудові доглядові властивості, тому однозначно ЛАЙК❤️
  • Insight Styling Liquid Crystals. Це рідкі кристали з органічними маслами у складі. Вони просто чудові, круто зволожують волосся без обтяжування, волосся після них блискуче. Аромат у цього засобу прекрасний, нагадує салонний догляд, я повністю задоволена, тому можу сміливо рекомендувати😍😍😍

❓Як вам ці засоби від Insight, встигли вже спробувати?😍😍😍 Діліться своїм враженням у коментарях і тицяйте лайк, якщо я була корисною! До зустрічі❣️