Мій #beautyplan2024

Мій #beautyplan2024

Ну що ж, почнемо ☺️

1. Цей рік я розпочала з того що вирішила спробувати себе у веденні мейкап блогу і вже стараюсь активно створювати контент (наскільки дозволяє мій час). Тому перша і основна моя б'юті ціль - це продовжувати регулярно займатись своїм контентом та покращувати якість з кожним новим постом😌

2. Цього року я б хотіла ще більше зосередитись на догляді за шкірою, ніколи не пропускати догляд та зняття макіяжу, а також відвідати нарешті косметолога.

3. Наступна ціль дотична до попередньої - хочу позбавитись звички давити все що бачу на своєму лиці. Я не була у психолога, але багато читала про це і розумію що в мене є певний розлад ОКР, а саме дермантиломанія. Що як раз проявляється в тому що я безконтрольно травмую свою шкіру шляхом видавлювання всього під ряд. За останній рік я вже маю успіхи в цьому і моя шкіра вже не виглядає як побоїще, але час від часу це трапляється.

4. З цього витікає наступний пункт - хочу більше приділяти уваги своєму ментальному здоров'ю, тривожності та відпочинку. Бо саме через стрес з'являються всі проблеми.

5. Також дотичний пункт - налагодити свій розпорядок дня. За останній рік я звалила на себе дуже багато всього (робота, спорт, вивчення англійської, хобі та ще й блог почала вести). Це все дуже складно органічно поєднувати без чіткого графіку, тому це теж одна з основних цілей на цей рік. Хочу мати збалансоване життя де є місце всім моїм активностям та відпочинку🙏🏻

6. Здоров'я. Минулого року я багацько побігала по лікарям, тому цього року хочу зробити все можливе для того щоб звернення до лікаря були лише профілактичною подією.

7. Також хочу покращити стан волосся, а саме частіше його підстригати, бо я роблю це зазвичай два рази на рік, коли кінці вже стають як солома😅

8. Хочу покращити свої макіяжі навички, бо з появою блогу я звернула увагу на те які круті та творчі макіяжі роблять дівчата що вже давно цим займаються і я хочу пробувати робити багато нового та незвичного для мене. В принципі з цього я і почала вести свій інстаграм, взявши участь у марафоні макіяжів, тож вже рухаємось в ту сторону☺️

9. Гардероб. Тут зараз я просто як маленька дівчинка пищу про те що хочу дуже багато нових прикольних речей, платтячок, спідничок, кофтинок і так далі. Дуже хочу знайти для себе побільше цікавих речей які б виражали мене та підкреслювали мою особистість. А особливо - хочу нарешті знайти ТІ САМІ ботильони на осінь які я собі придумала в голові, а їх неможна ніде купити😆 Боже, скажіть що я не одна така😅

10. Затишок. В мене є велике бажання зробити мій простір більш затишним для мене, купити якогось декору додому та трошки обставити квартиру. Я знімаю її вже рік але тільки пару тижнів тому нарешті купила собі штори😅 Все чомусь жалкувала грошей, але розумію що працюючи віддалено я дуже багато часу проводжу вдома, тому мій простір має мене надихати🤗

11. Друзі. Я дуже хочу розширити своє коло спілкування та знайти більше подруг та однодумців. Останнім часом я трохи ізолювалась за рахунок віддаленої роботи та певних подій в житті. Проте зараз я відчуваю що мені хочеться мати більше спілкування та взаємодії з іншими людьми і я вірю в те що є ще багато класних людей з якими мені судилось зустрітись. Певно моя нова макіяжна активність як раз штовхає мене до цієї цілі😌

12. Ну і останній пункт - намагатись частіше бачитись та підтримувати контакт із сім'єю. Я переїхала із свого рідного міста до Києва ще як почала вчитись в університеті і це доволі віддалило мене від близьких. Я рідко приїжджала, бо завжди були якісь справи, то сесії, то робота, то просто я живу своє життя. Але з кожним роком я все більше розумію наскільки важливо підтримувати зв'язок із сім'єю, бо в ній наша сила і затишок❤️ Особливо в наш час це стає чи не найголовнішою річчю в житті кожного українця💔

Ось такий список в мене вийшов, дуже сподіваюсь що мені вдасться втілити ці мої бажання☺️