lyuba_belllaaa

Битва консилерів: Giorgio Armani vs. Charlotte Tilbury

Битва консилерів: Giorgio Armani vs. Charlotte Tilbury

Отже, Giorgio Armani Power Fabric Face Concealer, 6 ml (відтінок 2, з жовтим підтоном) - купила на заміну улюбленцю luminious silk, так як шукала щось більш криюче. Тонуючі засоби армані або обожнюють, або ненавидять - я у першій групі)

Всі вони тонко, але щільно криють, не сушать.

Саме цей не ідеальний - на мою думку він дуже неприємно пахне якоюсь глиною. Також, мажеться горлечко флакону, здається, що дозатор випускає забагато продукту.

Разом з тим, дуже естетична упаковка, яка закривається поворотом до кліку.

Charlotte Tilbury Beautiful Skin Radiant Concealer відтінок 4.5 , 7.2 грами.

Сподобався у макіяжі, який мені зробили і вирішила його спробувати і сама.

Засіб немає вираженого запаху і дуууже пігментований. Можна порівнювати з double wear estee lauder, лише лежить натуральніше.

Засіб мав би давати легкий блиск, але на моїй сухій шкірі його не помітно.

Розносити легше пальцями для щільного покриття, або мокрим спонжем для природнішого (але і менш криючого).

Битва консилерів: Giorgio Armani vs. Charlotte Tilbury

Додаю свотчі відтінків

Армані жовтший, і це добре приховує синці під очима.

Також він пластичніший, і дуже непомітно розтягується . Буквально зливається зі шкірою, і виглядає дуже природньо, не сушачи тонку шкіру.

Стійкість 4-5 годин, але я наношу зволожуючу базу під консилер і санкскрін один або два рази за день - що звісно впдиває на стійкість.

Шарлотта більш пігменована і підкреслює текстуру шкіри. Може залягати у скадочки і зморшки, якщо такі є. На мою думку, потребує силіконової бази -тоді він стійкий і природній.

Не має запаху, але і швидко закінчується через густоту.

Але може трікши підсушувати при тривалому використанні.

на фото: Шалотта зліва, Джорджо (жовтший) - справа.

Та Сама кількість Armani криє більшу площу, і видно що колір зливається і не підкреслює пори.

Третє фото : Шарлотта - зверніть увагу, як ліг у пори. Його треба дуже ретельно тушувати

Четверте фото - Армані - його я можу нанести навіть з закритими очима. Лягає ідеально і непомітно, мій улюблений!

Діліться улюбленими консилерами, дуже цікаво знайти щось новеньке і класне