Кузя Ю-а

Нове фарбування та новий догляд за волоссям

Нове фарбування та новий догляд за волоссям

Так, далеко не відтягуючи, ділюсь своїм оновленням в зовнішньому вигляді! Це складне фарбування, що зайняло 6 годин! Повна зміна себе і початок нового в моєму житті!

Є нюанси, окрім краси, звісно трошки висвітлювання вплинуло на структуру волосся і відповідно, треба було срочно знайти екстренні засоби для відновлення!

Найближчі пости в більшості будуть про волосся! і я буду писати про засоби, які дійсно мене вразили.

Почну з засобу від minox. Український бренд, що спеціалізується на відновленні та допомозі в рості волосся. Завдяки досвіду і численним клінічним випробуванням MINOX є провідним брендом, рекомендованим трихологами для відновлення росту волосся. Сьогодні Minox – бренд професійної косметики для росту волосся, вій, брів та бороди.

Я ж почала з відновлення, проте, на думці зайнятись й ростом та збільшення густоти.

Відновити красу і здоров'я волосся, що стало сухим та ламким, схильним до випадання, допомагає крем-бальзам MinoX Hair Protect. Це органічний продукт на основі кокосової олії, збагачений комплексом пшеничних протеїнів. Засіб має потужні регенерувальні властивості, інтенсивно живить і зволожує пасма, забезпечує зміцнювальну дію, перешкоджає випаданню волосся. Ніжний крем-бальзам забезпечує дбайливий і ретельний догляд, може використовуватися щодня для отримання потрібного результату.

Від виробника: Особливості крему-бальзаму для відновлення волосся бренда MinoX Hair Protect:- 100 % органічний продукт;
- формула на основі натуральної кокосової олії;
- створений для відновлення блиску та гладкості волосся;
- може використовуватись щодня;
- забезпечує інтенсивну живильну і зволожувальну дії;
- зміцнює волосяні фолікули;
- допомагає зменшити випадання волосся;
- регенерує пошкоджені ділянки волосяних волокон;
- містить протеїни пшениці;
- відновлює еластичність та щільність волосся;
- створює невидиму захисну плівку на кожній волосині;
- перешкоджає зневодненню та ламкості;
- оздоровчий ефект;
- для посилення дії продукту рекомендується застосування в комплексі із шампунями, лосьйонами і вітамінами MinoX™.

Після використання засобу, моментально відчутно його відновлення! Блиск, мʼягкість, слухняність! Аромат шалений! Я добу точно - місс Кокос! 🥥

Волосся постійно хочеться торкатись. Воно - надзвичайне!

Ще до пари я взяла флюїд. Проте про нього напишу окремим Постом! Бо ці засоби варті уваги.

І найголовніше, я тепер на максимум насолоджуюсь своїм новим образом , бо розумію, що волоссячко повністю відновлюється 🩷

Раджу усім, у кого є нюансики чи просто плануєте складне фарбування - брати цей засіб 🫶

Нове фарбування та новий догляд за волоссям
Нове фарбування та новий догляд за волоссям