Anna GOLD

make up "Мое ЗОЛОТЦЕ" ПРОДОВЖЕННЯ))

make up "Мое ЗОЛОТЦЕ" ПРОДОВЖЕННЯ))
make up "Мое ЗОЛОТЦЕ" ПРОДОВЖЕННЯ))

у цьому пості покажу і розкажу що викооистовувала для цього блискучого, яскравого макіяжу.

Це дуже творчий і захоплюючий процес, результат якого навіть я неочікувала і незначала точно і в цьому весь смак цього заняття.

На відео основні використані кольори тінів,

хронологія нанесення косметики:

1. зволоження облчча

2. База під мейкап

3. Тонуючий засіб для обдичча

4. корректор під очі

5. олівець для брів

6. база під тіні

7. тіні

8. стрілки над очима

9. рум'яна

10. блиск для скул і зони "гусиних лапок"

11. Помада, блиск для губ.

12. фіксатор-зволожувач макіяжу 3в1

Додаю також посилання на використані товари, які є на цьому сайті а також кілька назв товарів які закінчились Claresa Smooth Maker Concealer, Gosh Velvet Touch Lipstick

мейк очей авжеж почався з бази під тіні. потім блий перламутр на все віко і у кутках ока. коричневі на верхнє віко. сині посередині віка і в сторони до кінця ока і потім чорний плавно переходячий в синій. усі кольори дуже плавно міксуються на стиках , робимо дуже плавну градацію. останнім редагуємо нерівності золотом. В результаті отримали неймовірний блиск , синій як хамелеон переливається золотом і його видно тільки при особливому освітленні .

блиск просто фантастиний , плюс накладні вії з блиском, тому і назва з'явилась у мене така))) Золотце

Образ і аксесуари підібрала вже під мейк по ситуацїЇ на швидку руку))

Сподіваюсь когось надихне мій мейк теж на сяючу творчість . Діліться своїми шедеврами. З нетерпінням чекаю .

Якщо будуть аитання по дталям чи конкретним засобам пишіть, запитуйте я з радістю підкажу, допоможу.

Усім краси та творчого натхнення- це так потрібно нам дівчаткам для зняття стресу і наближення відчуття прекрасного. Мене особисто процес мейку розслабляє і надихає на любов до життя і до усього навколо , а головне любові до самої себе.

МИ УСІ ПРЕКРАСНІ І КОЖНА ПО СВОЄМУ!