Anna GOLD

Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"

Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"

Протестувала 2 відтінки тонуючої маски для волосся від Acme Color "Рябина" на темно-русяве волосся з сивиною і рекомендую відтінки з червоним пігментом, про це пізніше , а зараз фото-тестування тону 875 попельнясто-русявого. Цей відтінок не зафарбовує сиве волосся на 90% і підходить тільки для молодого, світло-русого волосся без сивини,мабуть тому що пігмент фарбування фіолетовий. Спочатку фото до барбування а далі після фарбування. Фарбувала тільки корені, не всю довжину. На мої корені волосся пішло 2 пакети . Взагалі маска "Рябина" моя улюблена, надає крутий блиск волоссю , дійсно як після ламінування.

Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"
Лайфхак,🥰 без сивини з тон маскою "Рябина тон"

наприклад відтінок 147 шоколадно-коричневий . Я давній фанат цього відтінку, дуже гарний, насичений і природнього відтінку. Зафарбовує сиве волосся на 99%. Зафарбовує на 100% ВОЛОССЯ З першою сивиною, місцями, де не де. Демонструю на фото результат фарбування коренів. Останні фото -результат фарування на всю довжину на русяве волосся. Мені особисто цей відтінок дуже подобається, купую вже не в перше.

Ідеально для безпечного фарбування, при вагітності чи в лактаційний період, коли неможна використовувати звичайні сильні фарби.🥰