Столярчук Юля

Перше замовлення в цьому році.

Перше замовлення в цьому році.

Цього разу моя корзина на сайті була наповнена засобами які вже закінчились і тими які скоро закінчаться,і на них була хороша знижка,тому купила все саме необхідне .

Тому в неділю самого рання я готова була їхати на пошту,бо там мене чекала ця коробочка😂

І тут я зрозуміла що знайшла спосіб знімати як зняти стрес🙃

І впевнена що я не одна така , дівчата такі дівчата ☺️ Нам приносить радість новий догляд чи косметика .

Дійсон для мене то релакс вибирати, отримувати , тестити , ділитись відгуком. Але нажаль часу стільки як би хотілось нема, але я буду пробувати ))

  • NIVEA-гель для душу «Активне очищення»-чоловіку дуже подобається, економний у використанні . В чоловіка ще пів банки, купила про запас, бо на нього хороша ціна.
  • Fresh Juice-крем гель для душу. Більше ніж впевнена що багато кому знайомий виробник. Дуже хороші гелі за дуже низькою вартістю з дуже класними ароматами.
  • Naturela-ну і для всіх відомі дівчачі штучки ,як добре було без них жити,але зовсім скоро вони мені будуть потрібні , тому купила ,щоб були ))
  • LAMEL Make Up- відтінок рожеве дерево. Бачила багато позитивних відгуків , тому вирішила спробувати Ціна також смішна.
  • L'Oréal Paris-екстраординарна відновлююча олія для пошкодженого волосся. Колись дуже давно мала цей засіб або щось подібне,але вже не пам'ятаю якій він ,тому буду тестити.
  • L'Oréal Paris-Експрес-кондиціонер «Розкіш Олій»для сухого волосся,що потребує живлення. ці кондиціонери я колись капець як обожнювала,постійно купувала.
  • L'Oréal Paris-бальзам для довгого і пошкодженого волосся з рослинним кератином і касторовою олією.Бальзами від L'Oréal для мене завжди топ,але саме цей я не пробувала.
  • L'Oréal Paris- маска для довгого і пошкодженого волосся з рослинним кератином і касторовою олією. Маска з тієїж серії що і бальзам .

Ось таке не величке замовлення , я зробила .