Missmili

Uriage Water Hand Cream

Uriage Water Hand Cream

Привіт)В холодну пору року і міжсезоння шкіра рук особливо страждає,і не будь-який крем здатен привести її до ладу.

Я завжди в пошуку хорошого крему для рук і з одним з них сьогодні хочу вас познайомити

Uriage Water Hand Cream зволожувальний крем для рук

Крем призначений для щоденного використання,підходить для сухої і зневодненої шкіри рук.

В складі має ізотонічну воду для підтримки гідробалансу,гліцерин та мамло каріте -для мʼякості і живлення,вітамін Е який усуває запалення і регенерує шкіру

Uriage Water Hand Cream

Aqua (Eau), Glycérine, Dimethicone, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Cetearyl Isononanoate, Isononyl Isononanoate, Glyceryl Behenate, Potassium Cetyl Phosphate, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, O-Cymen-5-Ol, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

Крем має невеликий обʼєм,всього 50 мл,текстура крему щільна і за рахунок цього розхід невеликий,буквально декілька горошинок достатньо щоб зволожити руки.

Запах має приємний, косметичний і зовсім ненавʼязливий.

По ефекту: Сподобався,буквально за одне нанесення шкіра рук приємна і мʼяка на дотик,виглядає і відчувається зволоженою,а такий ефект тримається не до першого миття рук,як це буває зазвичай,а значно довше.

Також зазначу,що руки від крему не масні і не має ефекту плівки,відчувається він дуже комфортним!

Особливо мені подобається наносити його на ніч,і вже на ранок шкіра рук просто оксамитова)

Крем мені сподобався,рекомендую)