Кузя Ю-а

Флюїд від Minox

Флюїд від Minox

Хто мене читає, пам'ятаєте, я нещодавно мала унікальне складне фарбування і відчуваю я себе фантастично. Але волосся потребує, звісно, догляду!

Ну і хто ж я така, що б не ділитись усіма засобами, які я панічно придбала, аби відновити свою шевелюру) І як домовлялись, буду ділитись найкращими на мою думку!

Дещо раніше я оглядала крутий бальзам від Minox і до нього в парі у мене флюїд. Бо бажано все таки працювати серіями. Аби у засобів був контакт.

Флюїд тягучий, насичений, з авториретом по відчуттям :)

Відчувається, що в боротьбі за моє волосся він лідирує та виграє!

Флюїд миттєво повертає волоссю доглянутий вигляд. Особливу увагу приділяю я кінчикам. Бо вони сухенькі. Інтенсивно живить, зволожує та відновлює волосся.

Полегшує розчісування.

Ваше волосся стане гладким і блискучим. Піде пухнастість (яка особливо проявляється у вологу погоду). Ви отримаєте ефект одразу після застосування. Ефект зберігається до наступного миття голови.

А мию я голову раз у тиждень. Бо взагалі не жирніє і зберігає аромати косметики протягом цього періоду.

Наношу декілька пшиків на долоньки і втираю у вологе волосся. Але тут кому як. Кучері краще на вологе волосся, пряме можна і на сухо. Тут вже як особисто забажаєте :)

Флюїд від Minox
Флюїд від Minox