Фісташка

Maybelline Precise All Day Liquid Liner: продукт що не виправдав очікування

Maybelline Precise All Day Liquid Liner: продукт що не виправдав очікування

Ось тут писала відгук на помади з подарункового боксу. Мені вони дуже сподобались

https://club.makeup.com.ua/post/28669/

А сьогодні ми поговоримо про неприємне.

Лайнер має стандартну для цього продукту форму. Звичайна ручка і фетровий пензлик. Ручка зручна, ергономічна. Тримати в руках зручно, вона не скользить в руках (за рахунок резинової вставочки). Запаху я не відчула. Текстура більш рідка, застигає дуже швидко

Якщо натиснути на фетровий кінчик, то засіб виллється на ручку. АЛЕ кінчик маркера завжди сухий. Треба дуже постаратись, щоб кінчик отримав саму рідину і щось нормально малював.

Якщо тримати лайнер вертикально, пензликом вниз то ви зможете після відкриття намалювати одну тонку стрілку. Але на друге око вже не вистачить і кінчик знову буде сухий.

Я пробувала витиснути трошки засобу на ручку і вмокати пензлик в крапельку. Але засіб швидко застигає і це не допомогло.

На відео порівняння того як на руці малює цей лайнер і мій стандартний від Catrice. Я думаю що слова тут зайві і різниця очевидна.

Я точно не можу рекомендувати цей продукт (як мінімум в тому стані що він прийшов до мене).