Хочу вас познайомити з брендом Balea

Хочу вас познайомити з брендом Balea

Я не звертала уваги на цей бренд , поки не побувала в Польщі . Де взяла продукти на тест , бо була враженна цінами , дуже маленькі ціни на продукцію . У нас Balea дорожче чим закордоном , але на Mąkę up не сильно завищують ціну . Зараз моя хрещена присилає мені продукти Balea з Німеччини і я вже багато чого встигла спробувати . Ділюсь з вами . Про сухий шампунь я вже писала в окремому пості , мені він дуже подобається, особливо аромта , рекомендую

Хочу вас познайомити з брендом Balea

Від души рекомендую вам ці концентрати для обличчя , я вже спробувала всі їх види . Подобається мені всі . У них чудовий аромат , а шкІра після них як у немовляти , дуже ніжна та підтянгнута

У них дуже класні маски для обличчя , нажаль не знайшла тут всі що я використовувала , але поділюсь своєю улюбленою . Маска крем з ароматом граната та шоколаду . Просто вау , наносить після тоника , на хвилин 10 . Потім змити і обличчя виглядає набагато краще . Та й ще смачненько пахне

Кондіціонер від Balea взагалі любов , за такі смішні гроші робить гладеньке волосся . Пробувала у них шампунь , нажаль фото не має . Але є дійсно багато варіантів вартих уваги . Мені з жирним типом шкіри голови складно підібрати шампунь , тому на Balea не зупинилась , але протестити рекомендую

Косметика для гігієни Balea також варта уваги . Є дуже ароматні гелі для душу . Ще користуюсь кульковим дезодорантом Balea і дуже задоволена . Тому дівчатка , сміло купуйте і пишіть про свої знахідки від Balea