Інна ✨

Палетка тіней Eveline Cosmetics Mystic Galaxy

Палетка тіней  Eveline Cosmetics Mystic Galaxy

Придбала я цю палетку на великіх знижках у вересні 2022 року і не покладала на неї особливо ніяких надій. Це вже була ніяка не новинка, я бачіла багато різних обзорів на неї і уявляла, які макіяжи можно зробити. Але мене підкорила якість тіней на дотих у тестері і чарівний пастельний лавандовий відтінок - саме такій я шукала давно.

Виявилось, що ця палетка просто чудова! Це саме тай вариант кольорових тіней, з доброю ступінью пігментації, але ії можливо носити у повсякденному житті. Легко працювати матовими тінями, красиві сяючі, та навіть пензлем, що їде у комплекти при бажанні можно нафарбуватись. Для вариантів на вихід, коли я хочу щось більш драматичне, я додаю підложку з гелевого олівця чі с кремових тіней і це тех дуже красиво! Для мене важливо, що майже всі фіолетові відтінки саме з холодним підтоном, без рожевого. Відтінок moon - це родзинка палетки, бо він красиво дуохромить в зелений і додає красивий акцент у будь-якій макіяж, якщо нанести його у куточок ока або навіть на всю рухому повіку. Мені навіть залізне пакування подобається, палетку зручно брати у подорожі.

Тож після півтора року використання я дуже зодоволена палеткою, часто ії використовую у своїх макіяжах і раджу усім, хто хоче спробувати щось фіолетове або шукає якісну палетку в подібної гамі в бюджетному сігменті.

Палетка тіней  Eveline Cosmetics Mystic Galaxy
Палетка тіней  Eveline Cosmetics Mystic Galaxy
Палетка тіней  Eveline Cosmetics Mystic Galaxy
Палетка тіней  Eveline Cosmetics Mystic Galaxy