wowmom

Супер яскраві рум'яна від найдівочішого бренду Girlwood

Супер яскраві рум'яна від найдівочішого бренду Girlwood
Супер яскраві рум'яна від найдівочішого бренду Girlwood

Привіт, красуні!

В минулому році я по-справжньому закохалася в рум'яна. Я не можу сказати, що до цього я їх не використовувала, але зараз я взагалі не уявляю свого життя без них. Тобто, я можу бути взагалі без макіяжу, але рум'яна я обов'язково нанесу.

Моя колекція, останнім часом, поповнилася багатьма різними віддінками рум'ян, але сьогодні я хочу вам показати дуже яскраві і прикольні рум'яшки від українського супер-дівочого бренду Girlwood.

Супер яскраві рум'яна від найдівочішого бренду Girlwood

Ну ви тільки гляньте на це миле оформлення! Все таке рожеве!
Мені здається, що ця упаковка покорить серденько навіть затятих поціновувачів люксових пакупань.
(Але це не точно).

В середині є невеличке дзеркало, але немає ніяких гаджетів для нанесення. Це не критично, адже в мене повно своїх пензлів.

Всього в лінійці представлено 2 віддінки.
В мене віддінок номер 1, і це дуже красивий яскравий рожево-кораловий колір. Він аж наче неоновий!

При наборі на пензель, рум'яна можуть пилити, тому я раджу використовувати м'який інструмент.
Пігментація, як ви могли помітити, на вищому рівні, тому краще наносити потрошку, щоб не переборщити.
Але, якщо чесно, мені подобається, коли на обличчі багато рум'ян. Це так освіжає.

Розтушовуються вони без всіляких проблем. Мені так подобається, як рум'яна виглядають на обличчі, ви собі не уявляєте. Так свіженько, навіть по-літньому.
І чому я не звертала на них увагу раніше?!

Стійкість у пудрових рум'ян Girlwood також прекрасна, бо вони тримаються з самого ранку до вечора.

Якщо ви, як і я, любите яскравий рум'янець - вам вони сподобаються.

Дуже приємне знайомство з брендом Girlwood.
Дякую за увагу 😘