Hanna Domashenko

Зволожувальний бальзам для губ Artdeco чи молодший брат бальзаму Dior?..

Зволожувальний бальзам для губ Artdeco чи молодший брат бальзаму Dior?..

Цей бальзам я би більше назвала саме помадою: він має насичений колір, що адаптується під пігмент ваших губ, ідеально зволожує та тінтується в шикарний колір.

Зволожувальний бальзам для губ Artdeco чи молодший брат бальзаму Dior?..
Зволожувальний бальзам для губ Artdeco чи молодший брат бальзаму Dior?..

Футляр цього засобу виконаний з гарного, важкого металу. Його приємно тримати в руках та користуватися впродовж дня. Багато хто порівнює його зі славнозвісним бальзамом від Dior, але в мене його немає, тому порівняти складно.

У мене відтінок Nude, який при першому нанесенні виглядає дійсно нюдово, але з часом, коли пігмент тінтується в шкіру губ - він забарвлюється в сокивий, ягідний підтон.

Помада має яскраво виражений м'ятний аромат! Але це не робить з бальзаму плампер, здається, що це просто віддушка та такий собі охолоджуючий ефект на губах. Хвилин через 5-7 це відчуття та аром зникають.

Цей продукт мені дуже до вподоби! Я зазвичай не підводжу контур губ, а просто підмальовую губки цим бальзамом-тінтом. Як ви бачите, я фанат рожевих губ)) Тому всі бальзами, помади та блиски в мене саме подібних відтінків! Рожевого багато не буває!! 😅