Юлія

Catrice Slim'Matic Ultra Precise Brow Pencil Waterproof

Catrice Slim'Matic Ultra Precise Brow Pencil Waterproof

Так як я блондинка зі світлою шкірою, то пошук засобів для макіяжу для мене це той ще квест 😆

Щоб не занадто темні олівці, не занадто яскраві помади, не темні та не руді тональні засоби 🤪

Колись відкрила для себе олівець Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil в кольорі 01 - Blonde, він чудовий, світлий та гарно наноситься і вистачає його на місяць точно при щоденному користуванні.

Але кожного місяця при покупці нового вони стають все дорожче і дорожче, тому вирішила шукати дешевшу альтернативу.

Цей олівець від Catrice в кольорі 015 - Ash Blonde коштував на 60 грн дешевше і я вирішила спробувати.

Колір в нього чудовий, холодний, тауповий, на шкірі виглядає дуже натурально. Але на цьому його плюси закінчуються.

Він занадто м'який і постійно ламався, навіть якщо викручений був зовсім трохи, а через 6 днів взагалі закінчився.

Я не повірила як таке можливо і розібрала його. На мій подив з нього вивалився шматок, який залишився всередені при повній викрутці та ще шматок, який в самому тримачі є, але також дістати звідти його не можна. Отже просто доведеться викинути 🥺

Ціна-якість зовсім не відповідна, на жаль. Нікому не рекомендую цей олівець і сама буду шукати далі.

Catrice Slim'Matic Ultra Precise Brow Pencil Waterproof