Шукаєш крутий гелевий олівець для губ? Обирай LAMEL!

Шукаєш крутий гелевий олівець для губ? Обирай LAMEL!

Олівці LAMEL вражають!

Отримавши ці олівці в подарунок - я в них закохалася!

Ось чому:

  • Гарний дизайн - у стилі LAMEL.
  • Легко заточуються. Пластикова упаковка олівця легко заточується будь-якою косметичною заточкою, що дозволяє підтримувати олівець в достатньо гострому стані.
  • Широка палітра відтінків. Свотчі тих, які маю я нижче на фото. Але потібно бути обережною з вибором відтінку, бо колір ковпачку не відповідає відтінку самого олівця. В палітрі є як нюдові відтінки, так і яскраві.
  • Бюджетні. Ціна 50-70 гривень за штуку доступна кожній, а по акції можна вхопити ще дешевше! То ж, як бачите ціну менше 50-ти гривень - хапайте декілька!
  • Приємна кремово-гелева текстура гарно розподіляється по шкірі губ, та не дозволяє помаді чи блиску вилізти за контур.
  • Висока пігментація олівця дозволяє швидко промалювати контур губ, а при необхідності заповнити кольором всю їх поверхню.
  • Висока стійкість олівця на губах дозволяє пролонгувати стійкість помади. А якщо нанести олівець соло, то такий макіяж губ перенесе каву, а може навіть і перекус. (До слова, свотчі на руці я ледь стерла міцеляркою!)
  • Кремовий фініш, який не сушить губи.

Особисто мої фаворити, це 404 Ягода - підходить до більшості моїх помад, та 411 - рубіново-червоний - гарний червоний відтінок - чудовий варіант, якщо не хочеться витрачатися на повнорозмірну червону помаду.

Шукаєш крутий гелевий олівець для губ? Обирай LAMEL!