Тетяна Супронюк

Подарунковий супер-бокс до річниці Makeup Club

Подарунковий супер-бокс до річниці Makeup Club

Перше враження, коли я дізналася вміст боксу, це захват! Тут зібрано цілий річний запас косметики від одного бренду, який зарекомендував себе, як бюджетний і якісний - LAMEL Make Up.

Хочу висловити подяку команді Makeup Club та LAMEL за чудовий подарунок!

Продукти в боксі для мене абсолютно нові (за вийнятком тональної основи-сироватки у відтінку 401), тому тестувати буде цікавіше. І це шикарне поповнення моєї косметичної колекції.

Що ж в боксі?

По-перше - це тональні засоби у найсвітліших відтінках, що особливо порадувало, бо завжди купую найсвітліші відтінки.

  • 2 тональних основи-сироватки з серії Smart Skin у найсвітліших відтінках 401 та 402. Маю такий тональний у відтінку 401, дуже подобається.
  • 2 пудри Smart Skin Compact Powder у відтінках 401 та 402
  • 2 консилери OH My Clear Face у відтінках 401 та 402
Подарунковий супер-бокс до річниці Makeup Club
  • Кремовий хайлайтер для обличчя BB Highlighter у відтінках 401 та 402
  • Кремовий контур для обличчя BB Contour
  • Кремові рум'яна для обличчя BB Blush у відтінку 401 та 402

Це новинка бренду, і я щаслива отримати одразу 8 помад!

  • Помада для губ з сатиновим фінішем Silk Cover Silky Cream Lipstick
  • Помада для губ з матовим фінішем Powder Drop Matte Lipstick

Вже декілька встигла протестувати. Можу сказати, що обидві лінійки помад не стійкі. Але, в мене вже є фаворит - це відтінок 404 Rosewood в лінійці матових помад. Це такий глибокий осінній відтінок. Дуже гарний.

Помади мають приємний солодкий аромат. Упаковка-стік дуже стильна, чорного кольору. В матових помад стік матовий, а в сатинових - глянцевий.

Олівці для губ, як окремий вид задоволення від цього боксу!

В боксі 8 олівців для губ.

Кольорова гама різна, можна знайти олівець під будь-яку помаду.

Хочу відмітити, що олівці, на відміну від помад, дуже стійкі! Відмити свотчі з руки міцелярною водою виявилося не так і легко.

В боксі 6 олівців Kajal Eye Liner.

Бачила багато позитивних відгуків на ці олівці, тепер є можливість протестувати їх.

  • Туш для вій OverSize Volume Mascara
  • Олія для губ Lip Care Oil