Viktoria_Ilnytska

Пінка як хмаринка

Пінка як хмаринка
Пінка як хмаринка

Привіт дівчаточка🤍

Як на рахунок ввечері, перед сном орогнути своє тіло повітряно-ніжною пінкою від Bilou?🧖‍♀️

Це моя перша пінка для душу в такому форматі, чула про неї вже давно, але не наважувалась придбати, особливо через її вартість🫰🏻

Але:

Жоден, гель, мило для душу не зрівняється у самій подачі, текстурі та стійкості аромату самої пінки і продовженості його на тілі🤤 200мл щастя

Обрала аромат «Rosy Hibiskus» - це ніжний солодкий квітковий аромат🌺

Вона м'яко огортає шкіру, делікатно очищаючи і водночас зволожуючи її.

Засіб має повітряну, мʼякезну текстуру, легко розподіляється по шкірі.

Пінка не сушить, не викликає сверблячки та стягнутості, чудово підходить для будь-якого типу шкіри.

У складі засобу немає шкідливих хімічних компонентів🙌🏼

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Butane, Disodium Cocoamphodiacetate, Propane, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Chloride, Citric Acid, Dipropylene Glycol, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Застосування: Енергічно струсіть флакончик перед використанням, переверніть його вертикально та видавіть піну на долоню. Розподіліть по вологій шкірі, а потім змийте. Уникайте попадання в очі.

На сайті напевно припустились помилки і під фото цієї пінки поставили іншу назву, та я певна - який би ви аромат не обрали він буде по своєму крутий☺️ Скоро буду думати про наступний🤍

Пінка як хмаринка
Пінка як хмаринка
Пінка як хмаринка
Пінка як хмаринка