Дарина🦉

Rityals

Rityals
Rityals

Всім привіт!

Дуже багато дівчат в захваті від цього бренду. Мені дуже було цікаво спробувати зі засоби. Отримала їх у подарунок від чоловіка. Тож розповідаю свої враження, дуже стисло та по суті!

По-перше хочу відмітити дуже гарне пакування, товсте зелене скло, щільний тюбік, і сучасний дізайн флаконів. Все дуже гарного темно-зеленого кольору (як сказав, чоловік, обирав по твому улюбленому кольору)😂

Скраб для тіла Rituals The Ritual of Jing Body Scrub

З плюсів:

- гарна скляна баночка, з захисною мембраною;

- не мій, але приємний насичений східний аромат, який довго залишається на шкірі (я відчуваю насичений лотос, з терпкими нотами ще якихось квітів);

- гарно зволожує шкіру;

- легко розподіляється по шкірі, як олія.

Мінуси:

- це консінстенція, як на мене дуже багато рідини, таке враження, що хотіли дуже заощадити на самому скрабі;

- він ледве скрабує, більш зволожує;

- не економічний в використанні.

Склад: (інформація з сайту)

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Kaolin, Hydrated Silica, Glycerin, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Bisabolol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Stearoyl Lactylate, Polyacrylamide.

Більше додати мене нічого. Повторювати точно не буду!

Rityals
Rityals
Rityals

Тут все набагато краще:

- приємна текстура, ніжний крем, який добре розподіляеться по шкірі;

- швидко вбирається, не залишає слідів та плівку на шкірі;

- теж має насичений квітковий аромат, який довгий час залишаеться на шкірі;

- гарно живить та зволожує шкіру;

- зручне пакування;

- економічний в використанні.

Мінус для мене це ціна, вважаю що можно обрати щось бюджетне, за такими характеристиками. Але кожному своє.

Склад

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylheptyl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Undecane, Parfum/Fragrance, Tridecane, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Allantoin, Ubiquinone, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Palmitate, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Isohexadecane.

Чи повторю я ще?! Можливо якщо отримаю черговий подарунок від чоловіка, але з іншим ароматом! ( Треба придумати інший улюблений колір 😂).

Пінка.....

Тут 50\50

+ Сучасний дизайн;

+ терпкий квітковий аромат;

+ гарно зволожує та очищую шкіру;

- дозатор який "плюється";

- не економічна в використанні;

- для мене ціна зависока.

Склад:

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Isopropyl Palmitate, Isobutane, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Zizyphus Jujuba (Jujube) Fruit Extract, Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal.

З цими засобами мені стало швидко "сумно", бо я очікувала набагато кращого ефекту та результату!

Не кажу, що засобі погані, вони просто не мої (окрім крему для тіла).

Всім дякую за увагу!