Zera Khaibulaeva

Вечір з альгінантною маскою від Joko Blend

Вечір з альгінантною маскою від Joko Blend

Тепер головне- дотримуватись цієї звички.

Цього разу в мене альгінантна маска з віт С від Joko Blend .

Мала гарний досвід з альгінантною маскою з гіалуроновою кислотою. Тож не вагаючись продовжую пробувати інші варіанти.

Ці масочки дійсно завірусились у клубі і не дарма, вони мають чудовий вплив, на мою шкіру так точно☺️

Що у складі маски?

Diatomaceous Earth- діатомова земля, скраб. Sodium Alginate-загущувач.

Calcium Sulfate -Сульфат кальцію Використовується в скрабах, матує шкіру, очищувач.

Sodium Pyrophosphate- неорганічна сіль, освітлювач шкіри.

Glucosamine Hydrochloride-зволожувач, загоює рани.

Ascorbyl Glucoside-є похідним L-аскорбінової кислоти, водорозчинна форма вітаміну С у поєднанні з цукром глюкозою.

Tocopheryl Acetate-антиоксидант, форма віт Е.

Rubus Idaeus (Raspberry Extract)-екстракт малини. Зменшує виділення шкірного сала, звужує пори, зменшує наслідки прищів.

Citrus Paradise Extract-екстракт грейпфруту.

Parfum-парфумування.

Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil-Екстракт рожевого помело, який має доведену кератолітичну активність, регенерує і ревіталізує. Містить велику кількість віт С, стимулює вироблення колагену, захищає від вільних радикалів і бореться з гіперпігментацією, пригнічуючи синтез меланіну.

Як використовувати маску? Легко. Хоча іноді ліньки то все калатати, признаюсь. На зворотній стороні є інструкція.

Я висипаю зміст пакету у ємність, заливаю прохолодною водою та швидко розмішую.

Маска швидко застигає і наношу шпателем на обличчя .Починаю наносити з лоба, уникаючи попадання на волосся. Тримаю маску на обличчі 25 хвилин і знімаю пластами.

Вечір з альгінантною маскою від Joko Blend
Вечір з альгінантною маскою від Joko Blend
Вечір з альгінантною маскою від Joko Blend

Що по відчуттях?

Після застигання, під маскою відчувається прохолода. Не пощипування, а от ефект холоду.

А після зняття маски шкіра ну просто нереально приємна на дотик, розгладжена, зволожена і на тон точно світліша.

Після маски нанесла звичайний догляд- тонік та крем.

Хочу зауважити, що моя попередня маска з гіалуроновою кислотою мала гарний блакитний колір , тож я думала що ця буде жовтою. А ні, колір порошку білий, після розведення вона теж біла, але має якісь вкраплення, не однорідного кольору.

Аромат маски відчувається одразу як відкриваєш пакет. Аромат цитрусів, а якщо точніше, якщо пам’ятаєте напій з дитинства Yuppi, то от точно такий. Після розведення аромат слабшає.

В загальному мені сподобалось маска. Але я спочатку однозначно хочу спробувати ще нові варіанти з цієї серії, а потім вже повторювати.

Дякую за увагу ♥️Гарного , спокійного т то вечора ♥️