Viktoria Ilnytska

Альгінатні маски від Joko Blend

Альгінатні маски від Joko Blend
Альгінатні маски від Joko Blend

Привіт-привіт🌸

Часто бачила у стрічці дописи про альгінатні маски від українського бренду Joko Blend🙌🏼 Я колись використовувала альгінатки, тільки інших фірм. І завжди моєю проблємкою було те, що при замішуванні з вірними пропорціями, вони розтікалися допоки не починали застигати🫠 Тому я давно з ними не мала справи (хіба що косметолог робила), і відповідно, не спішила ставити до кошика взагалі ніякі альгінатки🙌🏼

За допомогою ваших хороших відгуків про маски цього бренду, вирішила спробувати і не пошкодувала🤍 Узяла на пробу 4 різні, щоб зрозуміти як кожна з них працює і готова поділитися з вами своїми враженнями🔽

Призначена освітлити, зволожити шкіру та надати сяяння.

Мої спостереження:

  • зволожує та надає сяйва
  • виражений аромат вітаміну С
  • помітно освітлює шкіру
  • звужує пори

Забрала залишки тонального крему🙌🏼 А залишки маски легко змиваються теплою водою🩵

Склад:

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Glucosamine Hydrochloride, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Rubus Idaeus (Raspberry Extract, Citrus Paradise Extract, Parfum, Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil.

Призначена до протизапальної дії, заспокоювати та зволожувати шкіру.

Мої спостереження:

  • значно освіжає
  • відчутний холодок в процесі роботи маски
  • зменшує запальні процеси на шкірі
  • підійшла моїй комбі та чутливій шкірі обличчя

Склад:

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Aloe Vera Powder, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis Extract, Aloe Vera Extract, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines, Parfum.

Призначена зволожувати, відновлювати шкіру та розгладжувати зморшки.

Мої спостереження:

  • пахне квітковим ароматом
  • зволожує
  • надає пружність шкірі

Склад:

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Elastin, Collagen, Tocopheryl Acetate, Rosa Damascena Flower Powder, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines, Parfum.

Призначена зволожувати, розгладжувати зморшки та освітлювати шкіру.

Мої спостереження:

  • ягідний аромат
  • тонізує
  • після зняття залишає почервоніння, але згодом воно зникає
  • не стягує шкіру
  • вирівнює тон

Склад:

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Inulin, Tocopheryl Acetate, Acerola Extract, Vaccinium Murtillus Extract, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines, Parfum, Neroli Essential Oil.

20 г маски і висипати в окрему суху ємність. Додати 50-60 мл теплої температури. Ретельно перемішати до однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести за допомогою шпателя (пензлика) щільним шаром маску і залишити на 15-20 хвилин до повного висихання. Наносити маску лежачи. Зняти маску одним шаром, від підборіддя до чола.

Маски 20г вистачає для повноцінного нанесення на обличчя захоплюючи й губи, шию і ще трохи залишається в ємкості. Наношу маску стоячи, тримаючи ємність під підпоріддям, щоб у разі чого капало в середину. І що тішить - при замішуванні у вказаний пропорціях, маска не так швидко розтікається як ті, що мені доводилось використовувати. Тобто мені вистачає часу щоб підхопити те, що хоче розтектись, головне це все в темпі робити. Ну а далі вже лягаю собі на 20хв 🕜

Знімаю у напрямку від шиї до чола і далі обовʼязково наношу крем. Для активнішої дії маски, можна нанести сироватку. Так я теж робила🙌🏼

З усіх, мені найбільше сподобалась маска з вітаміном С, вона найкраще мені підійшла як по відчуттям, так і по результату, тому думаю придбати більший грамаж☺️

Хочу спробувати ще масочки з гіалуроновою кислотою, з екстрактом меду та детокс з морських водоростей💭

Які ваші улюблені?