▲Linda~Rocks▲

MAREVE Dark Idol

MAREVE Dark Idol

Всiм привiт 💛

Це мiй перший вiдгук, тому прошу сильно не критикувати 🧡 Вибачаюсь, якщо я щось не написала, чи щось забула 🤎

MAREVE Dark Idol твердi парфуми -

Піраміда аромату :

Початкові ноти поєднують у собі терпку солодкість груші, свіжість та легкість цвіту бергамота, а також глибокі кавові мотиви, доповнені карамельною грайливістю.

Ноти серця дарують композиції глибину, розкриваючись нюансами гіркого мигдалю та жасмину.

Кінцеві ноти — це шлейф, зітканий з ванільних обертонів, нюансів кашемірового дерева, хвойною свіжістю кедра і багатогранністю пачулів.

💛Я вiдчуваю каву ( навiть бiльше капучино с пiнкою), свiжий апельсин та бергамот i якусь шоколадну цукерку, потiм ванiль та щось свiженьке... 🧡 Аромат солодкий, смачний, не пудровый, а свiжий...менi сподобався 🤎 вiн менi нагадав Carolina Herrera Good Girl, на мiй погляд вони чимось схожi)

Пiрамiдка CH Good Girl -

Початкова нота: Бергамот, Кава, Лимон, Мигдаль
Нота серця: Болгарська троянда, Жасмин самбак, Квітка апельсина, Корінь іриса, Тубероза
Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Ваніль, Какао, Кашемірове дерево, Кедр, Кориця, Мускус, Пачулі, Праліне, Сандал.

Навiть в пiрамiдках є щось спiльне)

Загалом цей аромат менi сподобався i важаю що вiн сподобається багатьом дiвчатам 🧡

В такому форматi як твердi парфуми дуже зручно брати з собою i можно намаститися з голови до нiг 😅 якщо кайфуєш вiд аромату це круто!)

Ну є i деякi мiнуси, вiд цих твердих парфумiв немає шлейфу та тримаються вони не дуже довго...на моïй шкiрi (якщо намазати не багато), десь 1,5 години...якщо обмазитись не жалкуючи, то буде триматись я думаю довше 💛

Ще в мене є мiнiатюрка Dark Idol, так от цi парфуми не погано тримаються на волоссi...

MAREVE Dark Idol

Рекомендую спробувати, особливо цей аромат, якщо не знайомi з цим брендом!🧡

Украïна вмiє робити класснi речi, коли захоче! ❤