Анна Ліннік

Вся правда про набір від Holy Land з вітаміном C

Догляд від Holy Land закінчився і нарешті розповім про нього 😅 Це був мій собі подаруночок на 25 рочків, коли була далеко від дому, вперше купила такий дорогий догляд і забігаючи на перед скажу мені його вистачило на рік при щоденному догляді, як так сама не знаю 😅

1. Інтенсивний денний крем - Holy Land C The Success Intensive Day Cream. Має легкий приємний цитрусовий аромат 🍊 та приємну легку повітряну текстуру 😻 Дуже приємно його використовувати вранці, поглинається добре шкірою і не створює не приємних відчуттів, з ним себе відчуваю як якась заможна дамочка 😆 Шкіра виглядає здоровою, відпочившою та доглянутою 😻

👍🏻 Моя оцінка 100 з 10 🔥

2. Крем для обличчя - Holy Land C The Success Cream 50 мл (нічний). Має щільну, поживну текстуру та приємний аромат 🍊 За ніч добре відновлює зневоднену шкіру, розгладжує, освіжає, омолоджує 😻 Добре поглинається, та дуже економний в використанні за рахунок текстури, він зі всього набору закінчився останнім 😄

👍🏻 Моя оцінка 100 з 10 🔥

3. Сироватка для обличчя Holy Land C The Success Concentrated Natural Vitamin C Serum. Текстура олії яка поглинається швидко, але є відчуття плівки до поки не закриєш кремом, тонізує та освітлює шкіру 😻 Але є один мінус і це пакування. Воно безглузде, тому що кульки з вітаміном не завжди потрапляю в помпу і в кінці в мене залишилось багато їх і потім вирішила розкручувати та так використовувати. Також є нюанс з окисленням вітаміну, та на мій погляд сироватка є комедагенною, тому що забивала мені пори на чолі і є відчуття дешевої олії там.

👍🏻 Моя оцінка 9 з 10.

Рекомендую всім набір у кого комбінована шкіра, це найкращий та найефективніший догляд у моєму житті 🧡 Ви не пошкодуєте про вкладені кошти в свою красу і будете насолоджуватися результатом ще довший час 😻 Розгладжує невеличкі зморшки, зволожує, освітлює, не гірше косметолога 🔥 Але не забувайте використовувати SPF, якщо не хочете мати опіків та пігментації, та буде Вам щастя 🧡