Інна ✨

Тінт для губ і щік Eveline Cosmetics Wonder Match 4in1 Velour Cheek&Lip Color+Balm 01

Тінт для губ і щік Eveline Cosmetics Wonder Match 4in1 Velour Cheek&Lip Color+Balm 01

Нарешті я купила собі бажаний відтінок кремових рум'ян Eveline Cosmetics Wonder Match 4in1 Velour Cheek&Lip Color+Balm у відтінку 01. В мене є в колекції відтінок 02, якій я придбала рік назад, коли це ще була гаряча новинка. 01 відтінок нейтрально-рожевий, але я - руда і великий поціновувач персиково-рудих щічок, тож хотілось спробувати ще інші відтінки. Придивляюсь також на 05, якій на свотчах здається ще більш ягідний.

Тінт для губ і щік Eveline Cosmetics Wonder Match 4in1 Velour Cheek&Lip Color+Balm 01
Тінт для губ і щік Eveline Cosmetics Wonder Match 4in1 Velour Cheek&Lip Color+Balm 01

Відтінок мені дуже подобається! Зручне пакування, апликатор, нічого не протікає, можно сміливо брати у подорожі. Чудово розтушовуються пензлем, спонжем або пальчиками. Я наношу на незапудрений тон, рум'яшки не залипають та не розчіняють продукти під собою. Фініш трошки вологий, продукт не фіксується до кінця і для мене це єдиний мінус, бо в мене комбінована шкіра і це дуже знижає стійкість. Я не люблю всі оці модні вологі спецефекти в макіяжі, люблю коли лице матове ,нічого не липне і я можу скористатися матуючими серветками за необхідністью впродовж дня, тому фіксуюча пудра вирішує цей нюанс і все гарно тримається цілий день. Але для сухої або вікової шкіри це буде прям дуже комфортно. Також мені подобрється наносити трошки на центр губ на коричневий олівець - це приємно відчувається ( як раз за рахунок того, що рум'яна не фіксуються до кінця) та гармонізує макіяж в цілому.