A.

Кульковий дезодорант Uriage Power 3 Deodorant

Кульковий дезодорант Uriage Power 3 Deodorant

Колись мені дуже захотілось знайти ефективний дезодорант без запаху серед дерматокосметичних брендів і я звернула увагу на Uriage Power 3 Deodorant.

Переваги цього дезодоранту:

- ніжний, не викликає подразнення, сухість чи алергію;

- оскільки це антиперспірант, то зменшує потовиділення та запах поту на певний час;

- нема сильної віддушки, запах дуже нейтральний, я аж здивувалась, що в складі все-таки є парфуми.

У складі відповідно до INCIdecoder:

  • Aqua (Water, Eau) - термальна вода Uriage.
  • Aluminum Chlorohydrate - солі алюмінію (типовий інгредієнт антиперспірантів, що зменшує виділення поту шляхом тимчасового блокування потових залоз).
  • Butylene Glycol - підсилювач дії інгредієнтів.
  • Dimethicone - диметикон (силікон).
  • Steareth-2 - емульгатор (допомагає олії та воді змішуватися разом).
  • Triethyl Citrate - триетилцитрат (допомагає нейтралізувати запах, пригнічуючи ріст бактерій, що викликають запах, на поверхні шкіри).
  • Steareth-21 - емульгатор.
  • Propanediol - розчинник, зволожувач, натуральна альтернатива пропіленгліколю. Останній споживачі не люблять, тому його все менше використовують. Він виробляється з кукурудзяного цукру та схвалений Ecocert.
  • Parfum (Fragrance) - парфуми, здається їх дуже мало, бо я майже нічого не відчуваю.
  • Polyacrylate Crosspolymer-6 - загущувач.
  • Tetrasodium EDTA - допоміжний інгредієнт, який допомагає дезодоранту довше залишатися стійким.
  • Bisabolol - протизапальний і заспокійливий інгредієнт, що отримують з ромашки.
  • Ethylhexylglycerin - є м’яким консервантом і кондиціонуючим шкірним агентом, який допомагає зберігати стабільність дезодоранту.
  • Rhamnose - зволожувач.
  • N-Butyl Alcohol - ароматизатор, розчинник, зазвичай його використовують у невеликих кількостях як ароматичний інгредієнт.
  • Glucose - цукор, зволожує шкіру.
  • Glucuronic Acid - глюкуронова кислота (чомусь зацікавив інгредієнт, бо він міститься в багатьох продуктах харчової промисловості - наприклад, в гуміарабік (це натуральна маса, що виділяють акації, її додають в кока-колу, назва - харчова добавка E414), комбучі).
Кульковий дезодорант Uriage Power 3 Deodorant

Я ціную дезодорант Uriage Power 3 за нейтральний запах та 100% дієвість у недопущенні запаху поту, навіть під час стресу (як ми знаємо, запах "стресового" поту дуже характерний та різкий, на відміну від запаху поту, що виникає під час фізичних навантажень).

Однак, він особисто в мене не блокує потовиділення на 100%, хоч і значно його зменшує. Для повсякденного життя мені його достатньо в будь-яку пору року. Для тренувань - трошки мало, однак на тренуваннях в мене все одно вся спина, обличчя та шия мокрі, тому для мене цей аспект не важливий. Важливо - недопущення неприємного запаху.

До речі, ви знали, що є правила використання антиперспірантів? Якщо чесно, то я їх ніколи не дотримуюсь, бо не люблю йти спати з антиперспірантом, тому підозрюю, що саме через це я не можу насолодитись 100% захистом від потовиділенння, яке пропонують антиперспіранти.

Нижче цитую рекомендації із інстаграм допису київського лікаря-дерматолога Катерини Мельник, яка розповідає як правильно користуватись антиперспірантами:

  • "Наносити антиперспірант необхідно на чисту суху шкіру на ніч [!], тому що йому потрібний час на звуження потових залоз, щоб на ранок та протягом дня ви відчували себе комфортно."

Справді, я неодноразово читала інформацію, що антиперспірант буде працювати ефективно тоді, коли нанести його в "спокійному" стані потових залоз.

  • "Після прийняття душу зробіть перерву у нанесенні антиперспіранту близько 10-15 хв. Після нанесення дочекатись повного висихання на шкірі, а вже потім вдягатися.
  • Зранку можна нанести дезодорант.
  • На початку використання антиперспіранту можете наносити його щодня протягом тижня, а потім 1-2 рази на тиждень, в інші дні для підтримання відчуття свіжості та усунення неприємного запаху, можна використовувати дезодорант."

Я особисто наношу антиперспірант зранку, чекаю, коли висохне і одягаю одяг. Отже роблю неправильно:) Але ну ніяк поки що не можу себе заставити його нанести перед сном.

Також хотіла нагадати про класну альтернативу, яка працює саме з запахом на перспективу. Запах поту гарно нейтралізують АНА кислоти (зокрема, в натуральному дезодоранті Drunk Elephant, Kosas, Necessaire, часто люди використовують кислотні тоніки - будьте обережні з високими концентраціями як у The Ordinary 7% Glycolic Acid, бо можна отримати опіки) та БПО.

Недавно завдяки Strange Love я мала можливість тестувати засіб для вмивання з БПО Panoxyl Benzoyl Peroxide і він справді класно працює із запахом на перспективу. Після його використання можна було не наносити антиперспірант (звісно від потовиділення це неефективно, але якщо ви не плануєте мати фізичні навантаження, то це класний варіант). Майте на увазі, що треба гарно змивати такі засоби, щоб не вибілити свої темні рушники, як це сталось зі мною:)

Дякую за увагу!