Zera Khaibulaeva

Живильна маска для ніг від Joko Blend

Живильна маска для ніг від Joko Blend

Цікавий засіб для тих, хто хоче влаштувати своїм ніжкам релакс та зробити домашній педікюр.

Наші ніжки потребують особливого догляду, особливо в холодний період, коли вони закриті та не мають доступу до повітря.

У складі маски для ніг колаген, амінокислоти, екстракт лотоса та кокосова олія.

Склад:

Aqua-вода.

Paraffinum Liquidum- мінеральна олія, емолент.

Cocos Nucifera Oil-кокосова олія.

Cetearyl Alcohol-СПИРТ ЦЕТЕАРИЛОВИЙ , емульгатор, регулятор вʼязкості.

Glyceryl Stearate-СТЕАРАТ ГЛІЦЕРИНУ - суміш моно-і діефірів стеарину та гліцерину. Неіоногенне ПАР. В'язка маса білого або кремового кольору. Емульгатор, емолент.

Cereareth-20-загущувач.

Ceteareth-12-емульгатор, загущувач.

Cetyl Palmitate-емолент, вологозатримуючий компонент.

Glycerin-гліцерин.

Hydrolyzed Collagen-гідролізований колаген, білок, який створює плівку для збереження вологи.

Phenoxyethanol (and) Ethylhexyglycerin-консервант.

Caprylic / Capric-емолент, фракція кокосової олії.

Triglyceride-емолент, кондиціонер.

Hydrolyzed Keratin-гідролізований кератин, білок, який створює плівку та утримує вологу.

Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer-загущувач.

Tocopheryl Acetate-антиоксидант, помʼякшує шкіру.

Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract-екстракт лотосу.

Parfume-парфумаіангя, віддушка.

Citric Acid-лимонна кислота.

Живильна маска для ніг від Joko Blend
Живильна маска для ніг від Joko Blend

Упакування:

Як і в масок для обличчя цього бренду. В упаковці дві одноразові шкарпетки з білою густою рідиною всередині.

Спосіб застосування(є на зворотній стороні упакування):

🔸Очистити поверхню нігтів( в мене покриття не було);

🔸Одягнути шкарпетки, помасажувати ступні та зону навколо нігтів;

🔸залишити на 10-15 хвилин;

🔸зняти шкарпетки, видалити залишки емульсії

🔸по необхідності зрізати кутикулу та відполірувати нігті.

Я багато рухаюсь, багато ходжу пішки, тож часто маю проблеми з натоптишами. Мої походи на педікюр не для нанесення покриття, а переважно для зняття натоптишів та полірування стопи. Мої ноги потребують постійного зволоження, всі поживні креми завжди швидко поглинаються моїми стопами.

Такі масочки я рекомендую всім, хто має суху шкіру, бо маска дійсно дає ефект салонної процедури.

А тепер детальніше про нанесення і мої відчуття.

Одягаються шкарпетки дуже просто. В упаковці є спеціальні наклейки( не забудьте їх витягнути, бо я їх спочатку і не помітила) якими можна зафіксувати шкарпетку, аби вона не сповзала.

Відчуття спочатку трохи дивні, бо крем холодний і мої ноги в тих шкарпетках почали трохи мерзнути, тут би я додала якийсь зігріваючий компонент☺️

Але я зверху одягнула ще звичайні шкарпетки і було добре.

Ходити в таких шкарпетках не рекомендую, не зручно 😀

Якщо вже одягнули, то посидіть або полежіть. Попередньо підготуйте біля себе все необхідне для завершення педикюру.

Я взяла собі інструменти та паперові рушники.

Після зняття шкарпеток, я зняла залишки крему паперовими рушниками і видалила кутикулу.

Відчуття після цієї маски чудові😊 Ніжки гарно зволожені і мʼякі. Раз на місяць така процедура буде в моєму догляді.

Крем має приємний аромат. Який мені взагалі не заважає, а навпаки подобається.

Взагалом процедура приємна, хіба комусь тактильно може не сподобатись нога у кремі у целофановому пакеті😀 Але результат того вартий🥰

Готуємось відкривати свої ніжки разом з Joko Blend.