Ta_nyaaaaaaa

Живильна маска для ніг Joko Blend

Живильна маска для ніг Joko Blend
Живильна маска для ніг Joko Blend
Живильна маска для ніг Joko Blend

Вітаю, красуні 🥰

Нагадаю, зовсім нещодавно я ділилася враженнями про маску для рук Joko Blend - https://club.makeup.com.ua/post/35582/

З форматом маски-шкарпеточок я теж знайомлюся вперше. Отож поїхали

Пакування повторює попередню маску та всі інші, які я пробувала (альгінатні, гідрогенові). Обожнюю Joko Blend за зручність відкриття масочок. Ніколи не було з цим проблем.

Об‘єм 40 грам.

Ціна 78 грн (зараз на акції - 70 грн)

Загалом, ця маска містить компоненти, які зволожують, живлять, захищають та покращують стан шкіри ніг.

🧪 Aqua (вода) - забезпечує вологу та розчинник для інших компонентів.

🧪 Paraffinum Liquidum (рідка парафін) - захищає та зволожує шкіру.

🧪 Cocos Nucifera Oil (кокосова олія) - зволожує, живить та пом'якшує шкіру.

🧪 Cetearyl Alcohol (цетеариловий спирт) - зволожує та пом'якшує шкіру.

🧪 Glyceryl Stearate (гліцерилстеарат) - емульгатор, допомагає змішувати воду та олію.

🧪 Cereareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate (похідні цетеарилового спирту) - емульгатори та зволожувачі.

🧪 Glycerin (гліцерин) - зволожує та забезпечує захист шкіри.

🧪 Hydrolyzed Collagen (гідролізований колаген) - підтримує еластичність та зволоження шкіри.

🧪 Phenoxyethanol (і) Ethylhexylglycerin (феноксіетанол та етилгексилгліцерин) - консерванти, які допомагають зберігати продукт.

🧪 Caprylic / Capric Triglyceride (тригліцериди каприлової / капричної кислот) - зволожує та пом'якшує шкіру.

🧪 Hydrolyzed Keratin (гідролізований кератин) - покращує структуру волосся та нігтів.

🧪 Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer (кросполімер амонію акрилоіл диметил та карбоксиетил акрилату) - забезпечує консистенцію та текстуру продукту.

🧪 Tocopheryl Acetate (ацетат токоферолу) - форма вітаміну E, яка допомагає зволожувати та живити шкіру.

🧪 Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract (екстракт лотосу) - має антиоксидантні властивості та заспокоює шкіру.

🧪 Parfume (ароматизатор) - додає приємний запах до продукту.

🧪 Citric Acid (лимонна кислота) - регулює рівень pH продукту.

Вміст пакетика та характеристика продукту

Всередині мене очікувала одна пара (2 шт) поліетиленових шкарпеточок ДУЖЕ великих за розміром. Думаю, що підійдуть і на більшу жіночу, або меншу чоловічу ногу 🤭

Шкарпетки виготовлені з міцного поліетилену, який не рветься і не лопає під час використання, витримки маски.

Крім цього, у комплекті 2 наклейки для фіксації шкарпеток.

Всередині щедра кількість маски, що нагадує легкий, але водночас доволі поживний крем/емульсію.

Аромат дуже приємний, косметичний, кремовий. Не дратує.

Маску використовувала за інструкцією (ну майже 🤭)

Тобто очистила шкіру ніг, одягнула шкарпетки, помасажувала та залишила на 15 хв.

Єдине, що додала від себе - теплі шкарпеточки зверху.

Спочатку від маски дуууже холодно (а я ще та мерзлячка 🥶), тому я прийняла чимшвидше до масажу і такого, доволі активного.

Маска швидко нагрівається від тепла ніг і дискомфорт зникає.

Для маски-шкарпеток я уже використала наліпки для фіксації, це було необхідно.

Після витримки 15 хв під теплими шкарпетками я зняла маску. Залишкам дала поглинутися протягом ще додаткових 5 хв, а остаточно зняла усе сухою серветкою.

Вуаля, знову трапилося чудо ✨

По-перше, шкіра на ніжках стала світлішою

По-друге, за відчуттями вона нагадувала дитячу 😁 Ну дуже м’якенька, бархатиста!

По-третє, шкіра максимально зволожена. Такою вона у мене НЕ буває після зволожуючих кремів. Тому результат вразив.

Крім переліченого, я помітила, що нігтики набули здорового блиску і гладкості.

Мені настільки сподобалися маски для рук та ніг Joko Blend, що я планую взяти їх на повтор, аби завжди мати про запас як сос-штучки.

Вони точно виручать, коли треба миттєвий і довготривалий результат. Адже маски виявилися не просто зволожуючими, а глибоко живильними 🔥

Дякую @Zhukovka 🌸 за подарунок 🎁

Красуні, а як ви ставитесь до масочок для ніг?

Бо мені трохи соромно признатись, що з таким форматом я познайомилася вперше 🙈