Ta_nyaaaaaaa

Живильна маска-рукавички для рук Joko Blend

Живильна маска-рукавички для рук Joko Blend
Живильна маска-рукавички для рук Joko Blend
Живильна маска-рукавички для рук Joko Blend

Усім привіт 🤗

Сьоголні на огляді маска для рук, яку я отримала від чарівної Zhukovka 🌸

Ну що ж, знайомлюся з Joko Blend ще ближче 😉

Шкіра моїх рук: нормальна, не дуже вибаглива і не сильно сохне у теплу пору. Найбільш проблемна у проміжку кінець осені-зима.

Звичайний пакетик (як для маски бренду) зі зручною відривною надсічкою, яка завжди гарно спрацьовує.

На передній частині пакування інформація про назву бренду і продукту, на зворотній - інструкція, спосіб використання, умови зберігання й інша типова інформація.

Маса 30 грам.

Ціна наразі становить 78 грн.

Всередині мене очікувала 1 пара рукавичок, тобто 2 шт. Призначені для одного використання, для живлення та пом’якшення.

Також всередині зустріла 2 наклейки «Joko Blend», які потрібні, як я зрозуміла, аби зафіксувати рукавички на зап‘ястях (не робила цього, бо і так зручно).

Самі рукавички виконані з доволі міцного поліетилену. Під час їх вдягання, масажу не пошкодилися.

Рукавички всередині щедро наповнені легкою білою маскою/емульсією, схожою на крем.

Має дуже приємний кремовий, косметичний аромат. Зовсім не нав’язливий. Допомагає створити атмосферу релаксу.

Консистенція маски/крему/емульсії легка, приємна і зовсім не жирна. Така прохолодна.

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cereareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Keratin, Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract, Parfume, Citric Acid.

✨ Aqua - основний компонент - вода.

✨ Paraffinum Liquidum - мінеральна олія, яка забезпечує зволоження та захист шкіри.

✨ Cocos Nucifera Oil - кокосова олія, яка також відома своїми зволожуючими властивостями.

✨ Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate - емульгатори та загусники, які допомагають стабілізувати формулу продукту та забезпечують правильну текстуру.

✨Glyceryl Stearate - емульгатор та стабілізатор, що допомагає розподілити інші складові рівномірно по шкірі.

✨Glycerin - зволожувач, який забезпечує збереження вологи в шкірі.

✨ Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin - гідролізований колаген та кератин, які поліпшують структуру і еластичність шкіри.

✨ Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin - консерванти, що запобігають розпаданню продукту та розвитку бактерій.

✨ Caprylic / Capric Triglyceride - зволожувальний агент, що забезпечує шкірі необхідні жирні кислоти.

✨ Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer - загусник та стабілізатор текстури продукту.

✨ Tocopheryl Acetate - вітамін E, який має антиоксидантні властивості та допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.

✨ Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract - екстракт лотоса, який має заспокійливі та антиоксидантні властивості.

✨ Parfume - ароматизатор, який надає приємний запах продукту.

✨ Citric Acid - регулятор pH, який допомагає підтримувати оптимальний рівень кислотності продукту.

Отже, ця маска-рукавички містить різноманітні зволожуючі, заспокійливі та зміцнюючі складові, які спрямовані на поліпшення стану шкіри рук. Присутні консерванти та регулятори pH допомагають забезпечити стабільність продукту та запобігти його розпаданню. Вітамін E та екстракт лотоса додають додаткові антиоксидантні властивості, що також є корисними для захисту шкіри.

  1. Поверхні нігтів та рук слід очистити.
  2. Одягнути рукавички.
  3. Помасажувати руки та нігті.
  4. Залишити на 10-15 хв.
  5. Зняти рукавички, видалити залишки емульсії.

*при необхідності зрізати кутикулу і відполірувати нігті.

Рукавички з маскою я витримала трохи більше, ніж 15 хв. Майже весь час масажувала та займалася своїми справами.

Зняла рукавички, залишки маски змила теплою водою.

Шкіра рук після маски надзвичайно шовковиста, м’яка, сяюча. Давно у мене таких відчуттів не було 😍 А нігтики так гарно сяють ✨

Я правда вражена ефектом!

Після миття рук та на наступний день результат зберігається і навіть немає бажання чи потреби використати зволожуючий крем.

Такого довготривалого ефекту я ховсім не очікувала.

Шкіра наче у немовля 🙌🏻

P.S. сподіваюся, що шрами від подряпин котусиків та інших "веселих" випадків не дуже вкрали увагу від загального стану рук після маски 🥲