Дашуля❤️

Нічна маска для губ від Laneige♡

Нічна маска для губ від Laneige♡

В якийсь момент часу мені здається всі говорили про цю маску🤭 Хочу поділитись враженням про неї:

  • Пакування: не сподобалось, що дуже маленька баночка і наносити треба або ватною паличкою або пальцем🤷‍♀️;
  • Запах: я майже нічого не відчула але це краще ніж віддушка♡;
  • Консистенція: класна консистенція, яка розтає на губах✨️
  • Зволоження: чудове, губи ще довго залишаються зволоженими, якщо на ніч наносити то зранку губи не сухі♡ також помітила , що ранки загоюються;
  • Ціна: за 3 грами в середньому 200 гривень.

В цілому маска справляється з своєю задачею, враження позитивні✨️

Нічна маска для губ від Laneige♡

Тепер хочу поговорити ще про одну нічну масочку від українського бренду 🫶 Це маска від About Face.

Мої враження:

  • Пакування : кращого пакування і не придумаєш, має люстерко, захисну кришечку, аплікатор який ховається в самій баночці і можна діставати🥰 (p.s. аплікатор на половині використання в мене застряв, я бачила цю проблему і в інших дівчат, тому на фото можете глянути як його звідти дістати🥰);
  • Консистенція: така ж як і в Laneige, хіба що не така густа;
  • Запах: легесенький солодкий, мені подобається ♡
  • Об'єм і ціна : аж 10 грам за середньою ціною 90 гривень 🥰;
  • Зволоження: чудово зволожує, не сушить, ранки заліковує, комфортна на губах💘;

Хоч хайп був і в однієї і в іншої, я вважаю що почесне місце можна віддати масочці від About Face, це справді бюджетний аналог Laneige.💘 В ній прекрасне все, і вона у мене вже пустенька, тому шукатиму де б купити ще таку🥰

Дуже її раджу, бо це справді продукт в якому якість за таку ціну просто неймовірна🫶

Дякую за увагу♡ Чекатиму вашої думки про ці продукти✨️