wowmom

Мій релакс і аромотерапія! Незвичайний гель для душу з маслянистою текстурою

Мій релакс і аромотерапія! Незвичайний гель для душу з маслянистою текстурою

Привіт, красуні!

Думаю, багатьом з вас відоме це відчуття, коли приходиш з роботи, трохи втомлений, а попереду вихідні, єдине, що хочеться зробити в цей день, це прийняти гарячий душ, і як слід відпочити.

Особисто для мене, це такий собі коли я приділяю час лише собі коханій. І нехай весь світ зачекає:-)

Так от, останнім часом, дуже мені сподобався один гель для душу, з неймовірним натуральним ароматом, який не тільки очищує шкіру, а і круто доглядає за нею, абсолютно не пересушуючи.

Це гель від німецького бренду Marbert.

Мій релакс і аромотерапія! Незвичайний гель для душу з маслянистою текстурою

Чим же цей гель такий класний?

Він дуже приємно пахне свіжою хвоєю! Ще я відчуваю і цитрусові нотки, що навіюють мені такий собі новорічний вайб.

Аромат я точно можу назвати унісексом, адже, як я бачу, чоловік його також почав використовувати.

Запах насичений, натуральний, проте на шкірі не тримається

В мене жодного разу, не було схожого по формулі гелю для душу, адже по текстурі він наче і гель, але масляний. Тобто шкіра, в процесі використання, така собі трохи слизька.

Піниться він просто чудово, тому і розхід виходить дуже економічним. Невеличкої порції достатньо, щоб отримати густу і пишну піну.

Шкіра, після використання, м'якенька, наче на неї вже нанесли зволожуючий крем.

І хоч, гель для душу зазначений, як освіжаючий, для мене хвойні аромати - це більше про релакс, аромотерапію та підготовку до сну.

А що треба, після важкого робочого дня?! Мені сподобалося.

Дякую за увагу 😘