Olga Voronova

Один на все життя

Один на все життя

Кожен аромат - почуття, момент, асоціація, втіха.

Зазвичай, коли закінчується парфум, ще один такий же я не купую, вважаю це закінченнням нашої історії. Але не з ним.

Мама, моя перша асоціація. Згодом, я зрозуміла, що ним вже не пахне мама, ним пахну я.

Пам‘ятаю, як мені подарували мої перші 150 мл, і як вони впали і розбились. Вщент. Було, мягко кажучи, сумно. Але квартира пахла дійсно довго. Краще ними душити волосся та місце пульсації артерії)

Як аромадифузор для дому- не рекомендую😅

Круглої форми, з міцного скла(але якщо буде падати з тумби 1м висоти на кахель, то скло не міцне), з металевим обручем та прозорою кришкою.

Можливо це дивно, але я не можу розкласти його на молекули. Навіть на собі не чую. Настільки я з ним вже злилась.

Евакуюючись із Харкова закинула їх в маленьку сумку в першу чергу. Але потім виклала, жалкувала 7 місяців. В ньому є життя і є характер. Він викликає залежність. Ааааааххххх, хвилинку, нанесу його на зап‘ясток.

  • Терпкий
  • Дерев’яний
  • Життєвий

В ньому багато цитрона та жасмин(біля мого будинку ріс величезний кущ, що схожий на дерево і він нереально пах, досі обожнюю зелений чай з жасмином. Найкращий від basilur, повірте, я експерт)

водяні ноти

Дерево з кедровими шишками, ветивер.

Він здається простим, але ні. В ньому є легкість, але вона уявна.

Мій перший парфум.

Подарований в 7 років дитячий набір від Моєї маленької феї я не рахую, там був аромат, але мені він жахливо не подобався. Не користувалась ним ні разу🫣

Дякую за увагу. Діліться, який парфум «ваш»?