wowmom

Ніжність, яку неможливо передати через екран з лосьйоном для тіла Marbert

Ніжність, яку неможливо передати через екран з лосьйоном для тіла Marbert

Привіт, красуні!

В цьому році, я твердо вирішила трохи більше часу приділяти собі. Більше відпочивати, попіклуватись про своє здоров'я, та, нарешті, почати доглядати не тільки за обличчям, а і за тілом.
Не знаю, чому я цього регулярно не робила раніше.
Хоча знаю! В мене чутлива шкіра, схильна до почервонінь, тому на деякі креми, виникає неприємна реакція.

Але з лосьйоном для тіла Marbert в мене сталася любов з першого використання. По-перше, він класно виконує свою роботу, по-друге, шкіра гарно на нього відреагувала, і в-третє, ним зручно користуватися.

Ніжність, яку неможливо передати через екран з лосьйоном для тіла Marbert

А зручно, тому ще є дозатор, який не плюється, не заїдає, і видає засіб невечкими порціями, тому і економічно використовується.
Не люблю креми в банках, бо їх треба мокрими руками, після душу, відкручувати закручувати, це взагалі не гігієнічно. А тут помпа, яку натиснув пару разі, намастився і пішов.

В складі багато олій та зволожуючих компонентів, які стоять на перших місцях. І це не може не подобатися.

Аромат лосьйону нагадує пудровий дитячий крем.
Насправді, мені запах подобається і не набридає, хоча віддушка - це індивідуально.

Лосьйон дуже легкий по текстурі, та швидко вбирається. Він не залишає ні жирної, ні липкої плівки, але як зволожує...ммм. Шкіра стає дуже м'якою та приємною на дотик. Шкода, що не можна передати відчуття через екран.

Я його наношу на руки, на лікті, на область декольте, стопи, і лосьйон прекрасно прибирає відчуття сухості.

В опалювальний сезон, Marbert Bath& Body Sensitive Lotion став моїм рятівником, бо я бачу накопичувальний ефект, і навіть після миття рук, мені не хочеться одразу бігти наносити зволожувальний засіб. Використання лосьйону двічі на день, майже повністю закривають проблеми із сухістю шкіри.
Він дуже круто працює.

Дякую за увагу 😘