Ксенія 💫

Найкращий стійкий автоматичний олівець для очей EVER!

Найкращий стійкий автоматичний олівець для очей EVER!
Найкращий стійкий автоматичний олівець для очей EVER!
Найкращий стійкий автоматичний олівець для очей EVER!

Вітаю гарнюні 😘!

Сьогодні розповім про олівець, на який насправді я не розраховувала, щоб настільки.

Думала олівець як олівець, так - стійкий.

Але цей продукт справді, як на мене, унікальний, а даний відтінок просто 🔥.

Отже, знайомтеся Mr. Write Seymour Eyeliner Pencil від theBalm у відтінку "Seymour loveletters".

Об'єм продукту : 0,35 гр

Вартість: приблизно в районі 13$

Виробник: Німеччина.

Ці олівці та лінійка вцілому має особливу стійку формулу та високу пігментацією.

Я досить часто використовую кольорові стійкі олівці на слизову, люблю робити акцент саме так на повсякдень або ж підкреслити відтінок радужки. І хочу відразу відмітити, що в мене очі іноді чутливо реагують на олівці та тіні. Бо знаю це важливий момент для тих, хто має особливо чутливі очі.

Тому зроблю зараз увагу і на стійкості, і на відчуттях, а також присвячу час неймовірному відтінку насправді.

Всього в лінійці 6 відтінків :

🌀 "Seymour datenights" (телесний відтінок)

🌀"Seymour loveletters" (бронзовий металік)

🌀"Seymour vacations" (темно-зелений металік)

🌀"Seymour diamonds" (чорний відтінок)

🌀"Seymour romance" (винний)

🌀"Seymour compliments" (синій відтінок).

Я обрала для себе "Seymour loveletters" (бронзовий металік), бо маю світлі очі і типаж вцілому. І щоб не було десонансу зі світлими віями і, наприклад, чорним каялом, я обираю коричневі олівці для міжвійки. Як на мене, це найвдаліше гармонічне поєднання для світленьких дівчаток в першу чергу, а також я бачу цей неймовірний відтінок на карих очах.

При денному світлі це гарний коричневий (без рудого) з бронзовим відливом, а при сонячному світлі виникає магія 💫 - з'являється сяючий фініш, якщо нанести на нижню слизову.

Можно нашаровувати, але і в одне нанесення олівець досить пігментований та передає повноцінно колір на шкіру без прогалин.

Текстура не занадто м'яка, але ковзка та профарбовує без натиску на продукт. От рука малюєш з ним сама). Це для таких, як я) - коли нанести можна з закритими очима. Стержень не тоненький, можна викрутити і знову закрутити.

І при тому використання його дуже економне. Повністю ціна для мене виправдовує продукт.

Олівець мега комфортний, не викликає негативних відчуттів ні при нанесенні, бо м'якенький, ні напротязі усього використання.

Варто відзначити, що theBalm є cruelty-free брендом, тобто не тестує свої інгредієнти та продукцію на тваринках ✋

Також, олівці з цієї лінійки Mr. Write є прекрасним варіантом для веганів, бо віск, що в їх складі має рослинне походження (листя пальми Copernicia cerifera).

І так, про стійкість. Це той випадок, коли ви нанесли і продукт у вас весь день на очах. От справді - весь день. Я його використовую на міжвійку та повністю профарбовую верхню слизову. Хто так використовує олівці, знає, що багато з яких досить швидко зникають у внутрішнього кутика, а залишається лише міжвійка.

В даному випадку, легка стрілочка на верхній повіці тримається постійно. Для підтвердження стійкості відобразила відео, де буквально за 15 секунд олівець зафіксувався і тримається намертво.

Але не варто переживати відносно демакіяжу, він добре розчиняється як міцелярним засобом, так і молочком.

Я цим олівчиком як профарбовую слизову, так і виводжу далі стрілочку. Її можна розтушувати та зробити кінчик тоненьким. Але це треба робити відразу, бо фіксація можна сказати миттєва.

Олівець 10/10. За весь час не зламався грифель, не підвів, не розчарував. Ще й заточуапти не треба).

Дуже раджу спробувати кольорові саме відтінки. Також гарнющий "Seymour vacations"😍 - глибокий зелений.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨