Mila Masiukova

Як я за 4 дні відновила губи і трішки про олійку-тінт GR

Як я за 4 дні відновила губи і трішки про олійку-тінт GR

В мене були досить великі очікування від цього продукту, оскільки побачила його у одної бьюті-блогерки, яка зазвичай рекомендує дійсно хороші продукти. Вона назвала цю олійку чуть гіршою ніж Діор, але як на мене це порівняння було невдалим.

Проте гарні сторони в цього продукту теж є. Приїхала олійка якраз тоді, коли вона стала найбільше в нагоді.

Як я за 4 дні відновила губи і трішки про олійку-тінт GR
Як я за 4 дні відновила губи і трішки про олійку-тінт GR
Як я за 4 дні відновила губи і трішки про олійку-тінт GR

Почну з мінусів:

- це більше блиск, ніж олійка, липкість присутня. Можливо не найбільш липкий блиск і більш жирний, ніж зазвичай, але до олійки не дотягує.

- упаковка невдала. Хоч і присутній обмежувач, в мене після першого використання вона почала протікати. Тепер доводиться зберігати тільки вертикально.

- запах ягідний, але на любителя, хотілось би більш натуральний.

Але, все ж, не все так погано, бо є і "плюси":

+ тінт дає легкий, натуральний рожевий відтінок;

+ дійсно живить губи, має захисні властивості. За 3-4 дні використання в мене зажили губи. Олійку(блиск-тінт) я використовувала на вулиці, а вдома я додатково використовувала вазелін та бальзам для сосків. Продукти додам внизу.

Чи купила б я ще раз? Мабуть, ні. Але використовувати буду. Найбільше мені цей продукт нагадав дитячі блиски для губ, можливо це і виходило з назви :)