Вікторія Громова

Batiste,Syoss, Wella Wellaflex

Batiste,Syoss, Wella Wellaflex

Відразу хочу відмітити, що зачіски, то не моє😂 нічого окрім випрямити та накрутити на стайлер(в мене Дайсон), я не вмію, але щодо фіксуючих засобів, я переатестувала багато. На даний момент в мене такі:

Batiste XXL Volume Spray - спрей для створення об'ємної зачіски з кератином та олією інка інчі. Його треба збовтати та нанести на коріння сухого волосся, та добре промасажувати. Він дійсно дає обʼєм, але не надовго. Трохи пілсушує саме волосся, та робить його більш піддатливим до створювання зачіски.

Wella Wellaflex - мус для укладання волосся "Об'єм до 2-х днів" екстра-сильної фіксації. (Застосовую або його або той що вище, не разом). Перед застосуванням треба взбовтати, видає дуже обʼємну піну, розподіляю по корінню на вологому волоссі, далі висушую, трохи піднімає коріння розчіскою. Додає обʼєму але не до 2-х днів😅. Приблизно години 2-3 обʼєм був. Обʼєм, ціна гарні, не шкодую що придбала.

Syoss Styling Max Hold - лак для волосся "Max Hold", максимально сильна фіксація 48 годин.

Мені сподобався, дійсно на довго фіксує. На волоссі відчувається, може трохи склеювати, тому наносила з більшої відстані. Брала собі маленький обʼєм, так як роблю зачіски рідко, дуже зручно брати такий у подорож.

Тож, ось така новорічна укладка в мене вийшла за допомогою цих засобів та стайлера☺️

Batiste,Syoss, Wella Wellaflex
Batiste,Syoss, Wella Wellaflex
Batiste,Syoss, Wella Wellaflex
Batiste,Syoss, Wella Wellaflex