Missmili

Кремові BB румʼяна від Lamel у відтінку 401

Кремові BB румʼяна від Lamel у відтінку 401

Сідні Кроуфорд в одному з відео для Vogue розповідала що з віком обирає в косметиці кремові текстури,а пудру ховає подалі,бо наглухо матові текстури можуть підкреслювати сухість,а також невеликі зморшки.

Віднедавна я теж почала обирати кремові текстури,бо сяйна,зволожена шкіра завжди виглядає свіжо і молодо.

Румʼяна від ламель наробили багато шуму в клубі,ті неймовірні дописи з яскравими фото зробили своє діло і я їх придбала)

Обрала найпопулярніший відтінок 401 tea rose

Кремові BB румʼяна від Lamel у відтінку 401

Румʼяна представлені в лаконічному тюбику обʼємом 10мл,зазначу що засіб дуже економний у використанні і такого обʼєму вистачить дуже надовго.

Консистенція легенька,напіврідка,нежирна

Колір-дуже гарний,теплий рожево-персиковий відтінок ,такий відтінок підійде багатьом,надає свіжості і в цілому виглядає дуже натурально.

Фініш у румʼян сяйний,шкіра виглядає здоровою і зволоженою.

Інтенсивність румʼян можна контролювати,нашаровується добре,при цьому не розʼїдає тон

Стійкість-невелика,повний робочий день не витримав,сходять поступово без плям

Порада:для більшої стійкості роблю так:наношу в один шар румʼяна,потім легенько припудрюю,а потім знову наношу другим шаром ці ж румʼяна.В такому варіанті стійкість стає в рази більшою)

Бачила,деякі дівчатка скаржаться,що румʼяна можуть провокувати висипи,за собою такого не помітила,хоча маю доволі проблемну шкіру.

Румʼяна мені дуже сподобались,дійсно гідна річ яка не буде зайвою в будь-якій косметичці)