Olga Voronova

Чому нам важливий аромат косметики?

Чому нам важливий аромат косметики?

Впевнена, що у кожної на поличці є засіб, що має аромат. Справа лише в кількості 10 чи 50%, може навіть 100%

Це відбувається тому, що відповідні запахи розпізнаються нашими сенсорними клітинами і передаються в мозок через нервові волокна в носі. Аромати можуть мати дуже сильний вплив на нас, оскільки вони піднімають настрій, пробуджують спогади або привертають нашу увагу.

Є засоби, що мають дивовижний вплив на шкіру, але через запах ними користуватись неможливо.

Ось в цьому і є провідна роль аромату в косметиці.

Зазвичай аромати поділяють на

  • Синтетичні
  • Натуральні

Навіть деякі продукти з позначкою "без запаху" можуть містити ароматизатори, які маскують неприємні запахи інших інгредієнтів.

Наприклад, у кремах і лосьйонах вона становить в середньому від 0,3 до 0,8 відсотка.

Вона вища в милі - до 4 відсотків або в добавках для ванн, які містять від 4 до 5 відсотків парфумів.

На щастя, цього зазвичай недостатньо, щоб викликати алергічну реакцію, але достатньо щоб викликати особисту непереносимість аромату.

На сайті з медичними дослідженнями знайшла велику кількість статей на цей рахунок. В основному там є підтвердження, що контактні дерматити реагують саме на віддушку. Але в той же час є сумніви.

Так як тести, за допомогою яких проводять діагностику, сумнівні та не точні. Найбільш результативним виявилось просто не користуватись засобом, на який є реакція.

Як кажуть, нема тіла нема діла.

Потрібно тестувати засіб на маленькій ділянці шкіри.

Єдине що, робіть це двічі з перервою десь в 24-72 год.

Особисто я використовувала скраб з ефірними оліями кориці та грейпфруту. Антицелюлітний, звісно.

Тільки жирок про це і не знав, а от алергічна реакція на шкірі була бурхлива. Більше так не хочу.

Моя думка однозначна, якщо ви користуєтесь засобом і він вам подобається, не викликає патологічних реакцій( першіння в горлі, зуд, гіперемія, сльозотеча чи бажання прийняти душ) користуйтесь на здоров’я)

Окреме дякую, Alina Litva, що звернула увагу на це питання

Зізнавайтесь, які аромасла ви активно використовуєте чи можливо мали неприємний досвід з віддушками в засобах?