Одноразовий душ 5 видів, від Estem

Одноразовий душ 5 видів, від Estem

Сьогдні хочу познайомити вас, з новими, для мене, дуже корисними, в наш час, продуктами, від українського виробника Estem.

Я, вперше, користувалась цими продуктами …і знаєте, вони, мені дуже сподобались!!

Якщо вимкнули воду, ви в дорозі... дуже гарний продукт для догляду за хворими людьми….

Тож розповідаю про кожен...

До складу входять

  • саше з водичкою
  • рушничок 500*300 мм. (досить великий!)
  • мильна губка 200*120 мм.

Як використовувати:

  1. Мильну губку злишаємо у пакеті і додаємо водички.
  2. Далі стискаємо пакетик, до утворення піни.
  3. І все можна користуватись, дуже гарно очищує шкіру (має рH 5.5 та підходить для інтимної гігієни).
  4. По завершені витираємось рушничком, змивати не треба, шкіра очищена, дуже ніжна та приємна на дотик.

Дуже зручний, у використанні.

Не викликає алергії.

Дуже бюджетний

До складу входять

  • рушничок 500*300 мм. (досить великий!)
  • мильна губка 200*120 мм.

На відміну, від першого душу тут:

Рушничок з перфорацією

Губка кольорова

і немає водички

Але, так само, гарно робить свою роботу!

До складу входять:

  • саше з водичкою
  • рушничок 30*25 cм. (цей вже менший)
  • мильна губка 12*10 см.

Це такий міні набор, по типу вологих серветок, але, на відміну від серветок, краще очищує шкіру і справляється з сильними забрудненнями.

Також підходить для інтимної гігієни.

Це набір, до якогу входить 7 мильних губок з дерматологічним гелем, розміром 12*20 см.

Упаковка має зіп застібку

забезпечує підтримку гігієни у післяопераційний період, при важкому фізичному стані, догляд за лежачими пацієнтами, догляд у будинках для людей поважного віку та людей із обмеженими можливостями

А це вже одноразові губки з гелем для душу, набір із 7 мильних губок (12*20 см.)....вони дуже смачно пахнуть кокосом!! просто зьїсти хочеться))

Спосіб використання тут трошки відрізняється:

Спочатку потрібно змочити тіло, а далі використовувати губки на зволоженій шкірі.

Змити водою.

Оці губки мені дуже сподобались (мені правда усі продукти сподобались))!

Їх можна брати у подорож і бути впевненим, що нічого не протече, не прольється...на відміну від тюбику з гелем.

Усі продукти мені дуже сподобались!

Перепробувала усі продукти, по декілька разів...

Не викликають подразнення, сухості, стягнутості шкіри.

Шкіра, після використання, дуже приємна на дотик, м"яка та ніжна.

Друзі, мої рекомендації!