Анастасія Фоміна

Дієва маска для губ?Розберемося

Дієва маска для губ?Розберемося
Дієва маска для губ?Розберемося

Взимку маска для губ є невід’ємним атрибутом для боротьби з вічно сухими губами.Та чи є ця маска для губ від Laneige вартою вашої уваги?Сьогодні вам детально про неї розкажу.

Почнемо з її об‘єму-вам його вистачить надовго.Продукт економічний у використанні ,ну а в баночці аж 11 г.

Щодо пакування-рожеве,дівчаче,є дзеркальце,захисна кришечка над самою маскою та аплікатор.Наявність дзеркала в упаковці точно плюс,а от до аплікатора є питання.Аплікатор у нас схований,він вставляється в баночку-це зручно при транспортування,але як на мене не зовсім гігієнічно буде кожного разу за допомогою пластикової палички набирати продукт,наносити,а потім засовувати назад.Проте тут питання зручності кожного.

Маска схожа на крем,не надто жирна,не масляниста.Розприділяється легко,комфортно відчувається на губах.Колір у неї в баночці рожевий,проте в житті вона напівпрозора.Аромат яскравий ,солодкий,нагадує якість цукерки та трохи дитячу косметику(пам‘ятаю,що колись блиск «Маленька Принцеса» мав такий аромат).

А от щодо дії,тут у мене відчуття неоднозначні.Маска справді згладжує поверхню губ,зокрема стає не видно лущення.Та і взагалі маска чудово робить губи наповненими та красивими,але коли стирається,губи не стають більш зволоженими.Як на мене маска дає лише короткочасну дію і наврядчи врятує ваші губи від пересихання.

Чи варто витрачати на неї гроші?Чому б ні,вона непогана,як мінімум використовувати її можна і як блиск по верх олівця чи помади.