Кузя Ю-а

Здорова білизна зубів

Здорова білизна зубів

Історія бренду Arm & Hammer почалася 1846 року в США. Брати Остін і Дуайт зайнялися виробництвом харчової та промивної соди в комерційних цілях. Тому логотипом бренду з 1867 року став бог вогню Вулкан, уособлення чистоти і якості. А точніше, його мускулиста рука, що тримає молот.

Ну і на цьому моменті я поплила. Бренд дуже відомий в Сша, йому ну просто мега багато років і він реально себе зарекомендував! Натуральні інгрідієнти, а саме СОДА! Неалергенний продукт! Я вже співала оди своій покупці💕

А як же він себе повів? Та ладно, я не інтриганка))) Зуби відбілює на ура! Фото в студію 💕 Моментально змінюється колір. Без дискомфорту для емалі. Я не відчула чи не набула чутливості.

Колір голубенький, смак мятної соди. Дужеееее дддоовго тримається свіжість! Навіть трошки ротик припікає. Ніби той Бог вогню Вулкан там далі чистить зуби мені 😂

Я реально вражена результатом і хочу продовжувати купляти цю пасту. Звісно, ніхто не відміняв щорічну гігієну в стоматолога. Але відбілювання хімічне я тепер точно не робитиму. Ніколи.

Хто шукає якісну пасту з ефектом відбілювання-вам сюди і чекатиму ваших вражень 🫶

Особливості Charcoal White Toothpaste від Arm & Hammer:

- має класичну формулу зубної пасти з харчової соди;
- збагачена відбілювальним активованим вугіллям;
- активно бореться з жовтизною, нальотом;
- усуває залишки їжі, скупчення патогенних мікроорганізмів;
- містить кальцій, що сприяє зміцненню емалі;
- екстракт м’яти на тривалий час освіжає подих;
- нейтралізує кислоти ротової порожнини;
- нормалізує і підтримує її оптимальний рівень pH;
- заспокоює подразнені, надмірно чутливі ясна;
- делікатно відновлює пошкоджені ділянки слизової оболонки;
- без агресивних компонентів-алергенів;
- оптимальна для щоденного використання.

Йду посміхнусь собі ще раз 🥰

Здорова білизна зубів
Здорова білизна зубів