𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Олівець -хайлайтер для підведення водної лінії у дуже ніжному відтінку.

Олівець -хайлайтер для підведення водної лінії у дуже ніжному відтінку.
Олівець -хайлайтер для підведення водної лінії у дуже ніжному відтінку.
Олівець -хайлайтер для підведення водної лінії у дуже ніжному відтінку.

Біді олівці для підведення водної лінії для мене у минулому, бо я знайшла для цього більш підходящий відтінок, не такий контрастний.

Ним виявився олівець -хайлайтер від Еssence у дуже ніжному кольорі.

Дивує його бюджетна ціна, бо коштує він близька 40 грн. Перші два я навіть купляла по 30.

Олівець -хайлайтер для підведення водної лінії у дуже ніжному відтінку.

Олівчик в дереві зі звичайним ковпачком. Випускається в одному відтінку. Він дуже красивий, світло-бежевий. Навіть не знаю чому його назвали хайлайтерам? Можливо за властивість висвітляти? Сам він матовий, має приємну кремову текстуру. Грифель не твердий, а іноді і за м'який. Спочатку ніяких проблем з олівцем не було, а з часом стала помічати, що коли його підточуєш, то грифель може трохи крошитися. Мені в принципі і не потрібен ідеально гострий, але факт залишається таким. Точилка в мене нормальна, теж від Essence, інші олівці стругає на відмінно, навіть кайяли.

Якщо не брати до уваги цей нюанс, то олівець чудовий. Він м'яко наноситься, не царапає, лягає щільним шаром, комфортно відчувається і зовсім не подразнює очі.

Я наношу його не дуже щільно, бо в такому випадку він навіть може виглядати як білий.

Стійкість у олівчика непогана, але не на весь день. Пів дня протримається точно, а може й більше. Він не фіксується, щоб повністю застиг, тому в цій зоні з часом трохи змазується і стає менш помітним.

Цей олівець гарно виглядає, він освіжає і навіть візуально може збільшити очі. В порівнянні з білим цей більш гармонічний. Ним також можна малювати під бровами, щоб висвітлити цю зону і ще використовувати замість тіней (інколи висвітлюю ним зовнішній куточок ока).

Коли продукт мені подобається, то я одразу беру з запасом)) А то потім кинешся і не знайдеш. А так спокійніше 😂