Missmili

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт)На огляді три матові помади від Lamel Posh.. які я отримала для тестування!

В боксику я отримала цілих три відтінка помади ,а саме:

401 Milk Cacao

409 Sangria

410 Mahogany

#testmakeupclub

Виглядають помадки дуже яскраво і привабливо,яскраво-рожевий,матовий флакончик який дуже приємно тримати в руках.

Обʼєм помади 4 гр

Помада обіцяє стійкий матовий фініш,насичений колір і ніякої сухості губ.

Помада має дуже зручний і доволі широкий аплікатор який набирає достатню кількість продукту.

Аромат мені нагадує шоколадний десерт)

Консистенція дуже кремова,легка,наче взбитий мус.

Наноситься помада дуже легко і рівномірно,без віхтів і смужок.

Коли наносиш,спочатку вона глянцева,потім стає матовою.По відчуттям абсолютно не липка,сатинова,губи наче припудрені)

Кольори високопігментовані,рівномірно і безпроблемно наносяться.

401 Milk cacao-на початку це такий нейтральний холодний світло-коричневий відтінок «какао з молоком»,при висиханні починає проявлятися лілово-сірий пігмент.На фініші отримую холодний лілово-сірий відтінок губ.

409 Sangria-рожево-червоний приглушений відтінок,дуже пігментований,спочатку виглядає яскраво,при висаханні більш приглушено.

410 Mahogany -теплий шоколадно-коричневий відтінок,при висиханні проявляється лілово-сірий,дуже схожий на 401 відтінок,тільки темніший.

Кожен із відтінків при висиханні темніє,це потрібно враховувати.

Стійкість на губах

не велика,але чашку чаю витримав,якщо наносити товстим шаром то швидко злазить зі слизової,тому рекомендую помаду наносити тонким шаром.

Так як це матові помади,то губи вони не зволожують,мені навіть сушать,ну в принципі як будь-яка матова помада на моїх губах.

Мій фаворит це приглушений червоний відтінок -409,виглядає неймовірно гарно,стримано але з родзинкою!

Підсумки:

Плюси:

-насичені і пігментовані відтінки

-комфортна кремова формула

-зручне і легке нанесення

-красивий оксамитовий фініш

-приємний шоколадний аромат

-без липкості

-бюджетна ціна

Мінуси:-не вистачає стійкості,швидко сповзає зі слизової

-при висиханні змінює відтінок

-злегка сушить губи